Roman L.

Pred kúpou tejto obývacej steny sme prešli viac predajní s nábytkom. Stále to nebolo ono, a to buď kvôli vysokej cene, alebo nám nepasoval vzhľad výrobku. Keď sme prišli do Decodomu, prezerali sme si ponúkaný tovar, a tu zrazu sme zbadali "našu" obývačku. To je ono! Páčila sa nám či už po stránke spracovania, nevšedného dizajnu (tá polička na umiestnenie TV a typ dreva malej skrinky vpravo), ako aj po stránke cenovej. Hneď sme si povedali, že ju berieme a dokúpili sme aj osvetlenie, ktoré bolo namontované na ukážkovom kuse v predajni.
Pri montáži vážnejšie problémy neboli, akurát nás trochu potrápil spodný šuplík, keď bolo treba prichytiť poličku nad ním. Nemohli sme prísť na to, ako sa vyberá.
Nakoniec všetko dopadlo dobre a my už mesiac bývame v novom dome a s našim "Býkom", ako obývačku familiárne voláme, sme veľmi spokojní . Škoda, že sme si nábytok nemohli užívať bezprostredne od kúpy, pretože v dome sme ešte nemali elektrinu. Veríme, že nám bude slúžiť čo najdlhšie.

Nábytok: obývačka Bull
Mesto: Diviacka Nová Ves
Farba a rozmery: dub san remo sand, 317,8 x 207,2 x 50,3 cm
Adresa predajne: Nedožerská cesta 3, 1268/17A, Prievidza
Meno poradcu: Anna Suniková

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií