Produkty

Kancelária

Detail
Kancelársky nábytok

Vytvorte si príjemné pracovné prostredie aj doma. Základom toho, aby ste sa pri práci cítili dobre je vytvorenie príjemného pracovného prostredia, ku ktorému Vám dopomôže aj naša ponuka kvalitného nábytku v rôznych dizajnoch. 

Detail
Kancelárske stoličky

Atraktívne moderné stoličky a kreslá do kancelárie. Kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn Vám spríjemnia chvíľky pri práci. Pohodlné sedenie pôsobí nielen na Váš pracovný výkon, ale aj zdravotný stav a náladu, preto je výber kancelárskej stoličky a kresla veľmi dôležitý. 

Detail
Písacie stoly

Rôzne typy, tvary a farby kvalitných písacích stolov, ktoré sú nenahraditeľnou súčasťou každej kancelárie. Vhodne dopĺňajú kanceláriu a stávajú sa jej centrom. 

Detail
Počítačové stoly

Rôzne typy, tvary a farby kvalitných počítačových stolov, ktoré sú nenahraditeľnou súčasťou každej kancelárie. Vhodne dopĺňajú interiér a stávajú sa jeho centrom. 

Detail
Kontajnery

Úložné kontajnery so zabudovanými zásuvkami sú vhodné ku každému písaciemu alebo počítačovému stolu. Zväčšíte tak priestor a uložíte potrebné veci tam, kde ich s istotou nájdete. 

Detail
Jednacie stoly

Jednacie a rokovacie stoly do kancelárie a jednacej miestnosti. Rokovanie Vám môže spríjemniť aj správne vybratý jednací alebo rokovací stôl, preto výber určite netreba zanedbať. 

Detail
Regály

Regály slúžia nielen ako úžasný dizajnový doplnok, ale taktiež pomáhajú zväčšiť veľkosť odkladacích plôch. Regály sú dokonalým doplnkom, keď chcete ušetriť miesto a zväčšiť tak priestor v interiéri.

 

Detail
Kancelárske zostavy

Vytvorte si príjemné pracovné prostredie aj doma. Základom toho, aby ste sa pri práci cítili dobre je vytvorenie príjemného pracovného prostredia, ku ktorému Vám dopomôže aj naša ponuka kvalitných kancelárskych zostáv v rôznych dizajnoch. 

Detail
Kancelárske kreslá

Kvalitné dizajnové a pohodlné kreslá pre pohodlie Vašej kancelárie. Široký výber moderných kresiel, ktorými môžete doplniť Vašu sedaciu súpravu, prípadne si ich zakúpiť samostatne. Na výber sú látkové, kožené aj koženkové kreslá.