Ladislav S.

Do zrekonštruovaného vidieckeho domu sa priam núkal tento typ a vzhľad nábytku. Montáž bola vykonaná svojpomocne. Trvalo to o nejaký deň dlhšie ako profíkom, no podarilo sa. Sme spokojní. Čaro linky dokreslili spotrebiče Electrolux. Pri montáži som zabudovával dodané dobre značkové kovanie čo ma utvrdilo v správnej voľbe. MDF dvierka sadli ako mali. Bolo treba trochu majstrovať vďaka špecifikám interiéru (napr. kuchynskú dosku výškovo a polohovo s presnosťou osadiť do okenného otvoru a do rohu kuchyne v náväznosti na veľkorozmerový drez Blanco. Veru- mal som problémy aj s prebudovávaním vody dopasovávaním kanalizácie a s "posúvaním v stene" elektro - zástrčiek - viete, keď príde dámsky investor a potom treba presúvať navzájom časti zostavy. To by asi profíci už hádzali kladiva a skrutkovače. Ale je to hotovo podla našich snov.
Z hľadiska ceny- tiež spokojnosť. Robil som si výberove konanie, rozhodoval som sa medzi 4-ma dodávateľmi. Pri hodnotení dizajn/ kvalita materiálu/cena s ponúknutými zľavami jednoznačne vyhral Decodom (aj keď ponúkali iní rovnaké či nižšie ceny, ale na úkor kvality dvierok a kovania).

Nábytok: kuchyňa Porta
Mesto: Liptovský Mikuláš
Farba a rozmery: dub nelson, 380 x 180 cm
Adresa predajne: Kamenné pole, Liptovský Mikuláš
Meno poradcu: Branislav Gejdoš

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií