Zuzana L.

Rozhodovali sme sa veľmi dlho, nakoľko kúpa kuchyne je takmer navždy. Nie je to ako nábytok, ktorý môžete preložiť, obmeniť, či vymeniť ľahko. Veľmi sme porovnávali a dali sme aj na odporúčania známych aj priateľov. Samozrejme rozhodujúca bola aj cena.
Pani Masaryková, s ktorou sme všetko v predajni konzultovali nám veľmi pomohla a určite aj ušetrila pre nás peniaze, keďže jej nápady, ktoré sme akceptovali boli veľmi osožné a praktické a nám sa veľmi páčili. Dokonca nám poskytla aj variácie, z ktorých sa dalo vybrať. Týmto jej veľmi pekne ďakujeme. Výsledok sa nám veľmi páči a máme peknú, modernú a funkčnú kuchyňu, v ktorej veľmi radi varíme a pečieme aj s mojimi deťmi. Veľmi sa mi páči prepojenie kuchyne s nábytkom v obývačke. A kedže ako som mala možnosť vidieť, takúto formu poskytujete, uvažujeme aj nad obývačkou z tej istej zostavy. Výhra by nás určite veľmi potešila a určite by sme ju minuli na nákup obývačky, na ktorú sme sa už boli informovať, len pri malých deťoch treba všetko postupne a hlavne trochu šťastia, ktoré by nám dopomohlo, splniť si sen. :) Budeme sa tešiť.

Nábytok: kuchyňa Tilia
Mesto: Hmamuliakovo
Farba a rozmery: kaschmir, šedý kameň, 400 x 250 x 225 cm
Adresa predajne: Bedzianska cesta 671/372 , Topoľčany
Meno poradcu: Ľudmila Masaryková

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií