Marcela M.

Našim snom sa stal drevodom, a tak už pri jeho projektovaní sme museli presne zadať rozloženie prípojok v rámci kuchyne. Navštívili sme Decodom a vybrali sme si, veď všetky sú pekné! Hlavne, aby už začali stavať dom. Prešlo pár mesiacov a my sme získali reálnejšiu predstavu nielen o našom dome, ale hlavne o jeho duši – srdci – zlaďovaní interiéru. Uchvátil nás „industriálny romantizmus“. No a teraz čo s kuchyňou? Hodilo by sa niečo zaujímavejšie, ako čo sme vybrali. Ako blesk z jasného neba sme videli v BA vystavenú kuchyňu Lota Fjord. Láska na prvý pohľad! A spolu s pracovnou doskou Santuro light grey, ktorej industriálny vzhľad romanticky popísaného a poškriabaného betónu dokonale zaplnil posledný kúsok vysnívaného puzzle. Ale čo teraz?! Veď všetko je dohodnuté! „Žiadny problém! Príďte, nejako to vymyslíme, aby ste boli spokojní!“. Máme starých rodičov v Partizánskom, a tak sme deti dali k babke a utekali do Decodomu. Náš poradca p. Staňo nám veľmi pomohol pri samotnej vizualizácii a finálnej podobe našej dokonalej vysnívanej kuchyne. Nakoniec sme sa rozhodli vybaviť cez Decodom aj všetky kuchynské spotrebiče, stoličky, doplnky, hrnce, príbor, poháre atď., až po samotnú montáž. Ďakujeme za veľmi priateľský prístup a ľahkosť v jednaní ako aj pri všetkých drobných nesúladoch, napr. pri montáži, ktoré sa vyskytli. Veľká spokojnosť a fakt, že to je slovenský výrobok, bol veľkým plusom!
PS1: Kuchyňa Lota Fjord si právom zaslúži pojem vlajková loď 2017 – nás úplne ohromila :)
PS2: Mama stavila tiež na kvalitu z Decodomu, kuchyňa slúži už vyše 25 rokov a my ju nevieme presvedčiť, aby ju už vymenila... :)

Nábytok: kuchyňa Lota
Mesto: Bratislava
Farba a rozmery: fojrd, sahara, doska: santuro light grey, 289,9 x 403 cm
Adresa predajne: Bedzianska cesta 671/372 , Topoľčany
Meno poradcu: Ing. Ľuboš Staňo

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií