Pavol K.

Pred realizáciou kuchynskej linky sme mali určitú predstavu, ako má vyzerať, aké má mať usporiadanie vzhľadom k priestorovým možnostiam, technickému vybaveniu, farebnosti a pod.

Dali sme si vypracovať viaceré cenové ponuky u viacerých firiem a po zvážení kladov a záporov sme sa rozhodli pre kuchynskú linku z Decodomu, kde zavážili a rozhodli viaceré faktory:
- možnosti rozmerovej variabilnosti v štandardnom vyhotovení,
- kvalitné kovania (BLUM závesy, plnovýsuv s brzdami, výklopy… )
- prístup k zákazníkovi a odborné poradenstvo zo strany poradcu zákazníka Ing. Patrika Pišutha, ktorý nám vypracoval projekt. Musím podotknúť, že tento bol vypracovaný na patričnej odbornej úrovni, so všetkými potrebnými informáciami. Cenné rady mi padli vhod, keďže linku som montoval sám.
- celková komplexnosť realizácie.

Linka bola dodaná v dohodnutom termíne, jednotlivé diely boli balené s precíznosťou, aby nedošlo k poškodeniu pri preprave.
Montáž bola bezproblémová, keďže boli dodané aj montážne návody v dostatočnej zrozumiteľnosti.
S firmou Decodom sme si ušetrili množstvo času a pravdepodobne aj starostí a stresu, ktoré súvisia s realizáciou napr., aj kuchynskej linky.

Nábytok: kuchyňa Ester
Mesto: Likavka
Farba a rozmery: biela artic vysoký lesk, 270 cm + varná časť 180 cm
Adresa predajne: R-nábytok s.r.o., Pánska 1301, Ružomberok
Meno poradcu: Ing. Pišuth Patrik

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií