Jarmila L.

Pre kuchyňu na mieru z Decodomu sme sa rozhodli preto, lebo presne splnila naše požiadavky, ktoré sme na kuchyňu mali. Pán Rodný z Decodomu v Púchove nám pripravil detailný návrh kuchyne, pri každej konzultácií nám milo a ochotne vysvetlil aké sú možnosti, aké má ktorý typ kuchyne výhody a na základe našich požiadaviek všetko spracoval do finálnej verzie. Montáž kuchyne sme stihli zrealizovať do Vianoc, takže sme mali krásny darček. Síce v dome zatiaľ ešte nebývame, ale verím, že kuchyňa s prvotriednymi kuchynskými spotrebičmi siemens nám bude slúžiť dlhé roky. Teraz ešte očakávame dodanie obývacej zostavy, a následne sa ešte pustíme na výber spálňovej zostavy, aby bola naša domácnosť vybavená kvalitným, moderným a štýlovým nábytkom z Decodomu.
Do súťaže sa prihlasujeme doslova v hodine dvanástej, pár minút pred koncom roka, ale veríme, že aj posledný môžu byť prvými!
Prajeme Vám veľa spokojných zákazníkov!

Nábytok: kuchyňa Ester
Mesto: Púchov
Farba a rozmery: orech macadamia, 280 x210 cm
Adresa predajne: Okružná ulica č. 1927, Púchov
Meno poradcu: Ondrej Rodný

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií