Lukas S.

Celé sa to začalo pri rekonštrukcii kúpeného bytu v Košiciach. Sledoval som reklamné letáky, v ktorých by som našiel vhodný jedálenský stôl a stoličky. Následne som potom fyzicky obehal obchody s nábytkom.
Definitívne 'áno' som si povedal v obchode "DECODOM". S predávajúcou sme vyberali typ, farbu stola, následne farbu látky stoličky a farbu nožičiek. Skúšali sme rôzne farby látok, prirovnávali, porovnávali, presúvali stoličky na denné svetlo, ako to celé ukáže. Celo to trvalo asi 2 hodiny. Predávajúca sa mi celý čas venovala, čo sa mi veľmi páčilo. Spísali sme objednávku.
Potom som už len vyčkával na sľúbený telefonát, kedy si môžem prísť pre nábytok. Keď som sa dočkal telefonátu nasledovala montáž stola. Montáž prebehla v poriadku, išlo to celkom ľahko, až na šrúbovanie skrutiek v úzkej dierke, ale nakoniec sa všetko podarilo dotiahnuť do víťazného konca.
Momentálne stôl a stoličky plnia svoju hlavnú úlohu v obývačke. Podávajú sa tam raňajky, obed, večere. Som s nábytkom veľmi spokojný. Farba stola a stoličiek perfektne dopĺňajú moju obývačku, aj čo sa týka farby pohovky a nábytku v obývačke.

Nábytok: stolička Enzo, stôl Modesto
Mesto: Lubotice
Farba a rozmery: dub san remo sand, solička: 47 x 91 x 55 cm, stôl: 120 x 80 cm
Adresa predajne: Pri Prachárni 4/B, Košice
Meno poradcu: Lucia Bérešová

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií