Linda R.

Veľmi sa nám páčila kuchyňa, ktorú sme videli v letáku Decodom, tak sme sa rozhodli navštíviť predajňu. Personal bol ochotný a ukázal nám rôzne prevedenia, tak sme neváhali, slovo dalo slovo a rozhodli sme sa pre objednávku našej vysnívanej kuchyne. Objednávka bola vybavená veľmi promptne a na naše veľké prekvapenie sme mali čoskoro dovezené diely. Po montáži, ktorú sme si zrealizovali sami, sme ostali naozaj milo prekvapení, pretože kuchyňa predčila všetky naše očakávania a vynikla lepšie ako na pláne. Čo je najdôležitejšie, varí sa nám v nej úžasne, sme ňou očarení my i naši rodinný priatelia a známy, ktorí tiež zvažujú nákup nového nábytku :) Ďakujeme.
Špeciálna vďaka patrí pánovi Martinovi Malinovi, ktorý nám navrhol kuchyňu a zakomponoval mnohé prvky, ktoré nádherne oživili kuchyňu a zároveň sú funkčné, ako poličky na stene alebo šikovne vyriešený pracovný priestor, ktorý nám predchádzajúca kuchyňa vzhľadom na kompozičné možnosti neposkytovala.

Dakujeme

Nábytok: Kuchyňa, kuchynsky stol
Mesto: Dunajska Luzna
Farba a rozmery: pino aurelio, 400 x 200 cm
Adresa predajne: Polus, Bratislava
Meno poradcu: Martin Malina

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií