Patrícia J.

Pri zariaďovaní nášho nového bytu sme s priateľom veľmi dlho hľadali obývačku našich snov, ktorá by vniesla pocit útulného domova, keďže obývačka bola miestom, kde sme plánovali tráviť veľa času.
Hľadali sme prevedenie dreva, ktoré by nás očarilo na prvý pohľad a doplňujúcu farbu, ktorú by sme vedeli skombinovať so sedacou súpravou a keďže sme vedeli, že nechceme nič v bielej alebo svetlej farbe, tak sme pôvodne vybrali obývačkový program Verona, ktorý má takú istú kombináciu ako nakoniec vybraná Stela.
K Stele sme prišli celkom náhodne, keď sme si znovu prezerali stránku, či nepribudla nejaká novinka v obývačkovom nábytku a to bolo asi osudové. Keďže to bola novinka, dlho sme hľadali predajňu, kde majú vystavený aspoň nejaký kus, ale tak ako na stránke, tak aj naživo veľmi učarovala a nebol dôvod na váhanie.
Pri montáži sme sa síce trošku zapotili, ako sa hovorí, ale spoločne sme poskladali nábytok, ktorý nám teraz robí radosť a spríjemňuje večerné chvíle. Ďakujeme.

Nábytok: obývačka Stela
Mesto: Poprad
Farba a rozmery: dub san remo sand, grafit, 290 x 197 x 45 cm
Adresa predajne: Vysokoškolákov 52, Žilina
Meno poradcu: Peter Zicho

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií