Jozef P.

V tomto roku sme sa s priateľkou nasťahovali do nového bytu, ktorý bolo potrebné zrekonštruovať a zariadiť. Ako mladý pár sme chceli niečo svieže a moderné. Po niekoľkých mesiacoch hľadania toho správneho dizajnu na internete a nachodených kilometroch po predajniach nábytku nám nakoniec padla do oka zostava Decoplan (Ester/Route) od Decodomu. Zostava bola vystavená na predajni v takom zložení, dizajne a v kvalite spracovania, že nás hneď uchvátila. Urobili sme si zopár fotiek, aby sme sa nakoniec doma rozhodli a o pár dní ju išli kúpiť. Na predajni náš čakalo milé prekvapenie v podobne zníženej ceny, čo nás len utvrdilo, že je to správny krok :) a dokúpili sme si k tomu aj konferenčný stolík.
Zostava bola dodaná zmontovaná, čo nás odbremenilo od práce navyše. Stačilo len navŕtať zopár dier, zavesiť na stenu a zapojiť podsvietenie. Podľa dizajnu zostavy sme doladili aj ostatný nábytok a doplnky. Celkovo sme veľmi spokojní s kúpou, pretože sme našli, čo sme hľadali a dokonca za výhodnú cenu. Tým všetkým je naša obývačka výnimočná, čo potvrdzujú aj obdivné pohľady našich návštev a hlavne je to náš spoločný výtvor :)

Nábytok: obývačka Route
Mesto: Košice
Farba a rozmery: žltá artic, pino aurelio, 360 x 200 cm
Adresa predajne: Pri Prachárni 4/B, 040 11 Košice
Meno poradcu: Silvia Červená

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií