Anna P.

Samozrejme, že predstavu o svojej novej vytúženej kuchyni som v hlave nosila už viac rokov. Konečne sa spojili všetky podmienky potrebné na realizáciu môjho sna. Prvotný zámer bol objednať výrobu kuchyne u majstra u nás doma. Len pre inšpiráciu som sa zastavila v predajni nábytku D- nábytok v Lučenci, a bola to láska na prvý pohľad. Vo výklade stála kuchyňa Katy v bielom prevedení. A bolo rozhodnuté. Po nekonečných sedeniach u veľmi trpezlivej poradkyne pani Gregorovej sme dospeli ku kuchyni, ktorá sa nielen podobala na kuchyňu u mojej starej mamy, ale spĺňala všetky moje požiadavky na účelné rozmiestnenie jednotlivých komponentov. Farbu kuchyne na doporučenie p. Gregorovej sme vybrali vanilku a som vďačná za túto verziu. Sme veľká rodina, ktorá sa najčastejšie a veľmi rada schádza v kuchyni. V novej kuchyni sme vychytali všetky nedostatky starej.
Montáž kuchynskej linky nebola náročná. Korpusy skriniek boli už zmontované, najviac nás potrápili ozdobné lišty. Som veľmi spokojná. Ďakujem.

Nábytok: kuchyňa Katy
Mesto: Cinobaňa
Farba a rozmery: vanilka patina, 336 x 361 x 159 cm
Adresa predajne: D-nábytok, Lučenec
Meno poradcu: p. Mária Gregorová

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií