Anna C.

Dlho sme odkladali prerábku bytového jadra a kuchyne kvôli financiám. Stále nám vychádzalo buď jedno, alebo druhé, vedeli sme však, že to musí byť súčasne , a tak sme šli do toho s úverom. Prešli sme všetky predajne nábytku v meste Liptovský Mikuláš a jednoznačne vyhrala kuchyňa vo vidieckom štýle vo Vašej predajni. Náš výber potvrdila svojimi skúsenosťami aj Vaša poradkyňa v predajni, ktorá sa nám nadštandardne venovala a náš výber prebrala s nami do najmenších detajlov. Limitovala nás suma, ktorú sme si určili na našu novú kuchyňu, ale nakoniec sme zakúpením spotrebičov, drezu, batérie v predajni Decodom, ako nám poradila Vaša pracovníčka, ušetrili.
Objednali sme si aj montáž kuchyne, cena za montáž nás prekvapila, javila sa nám privysoká. Montáž však prebehla bez problémov a výsledok bol úžasný. Mali sme novú kuchyňu v štýle, ktorý sa nám páčil a ktorý sme obdivovali v predajni Decodom a mysleli sme si, že na ňu nikdy nebudeme mať. Náš interiér spolu s prerobeným bytovým jadrom sa výrazne zmenil, všetkým sa naša kuchyňa veľmi páči, je jednoduchá, elegantná, obdivujeme ju. Je to náš najkrajší darček pod vianočný stromček. Myslím, že sme dali chrobáka do hlavy aj mnohým známym, ktorí boli celkovým vzhľadom našej novej kuchyne veľmi príjemne prekvapení. Ďakujeme a želáme Vám veľa spokojných zákazníkov.

Nábytok: kuchyňa Katy
Mesto: Liptovský Mikuláš
Farba a rozmery: pino aurélio, 368,4x285 cm
Adresa predajne: Kamenné pole 4448/1, Liptovský Mikuláš
Meno poradcu: Mgr. Katarína Lehotská

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií