Edita M.

Po dvadsiatich rokoch sme sa rozhodli vymeniť kuchynskú linku Astoria, ktorej výrobcom bol predchodca Decodomu - Mier Topoľčany. Kuchynskú linku sme vyberali dosť dlho, ponuka zostáv a dekorov bola taká úžasná, že sme sa nevedeli rozhodnúť. Páčilo sa nám viacero možností, ale máme malú kuchyňu a nebolo jednoduché zariadiť ju účelne a prakticky.
V predajni Decodom sme sa stretli s mimoriadnou ochotou, ústretovosťou, odbornosťou i trpezlivosťou. Od objednania k realizácii uplynula dosť dlhá doba, pretože sme potrebovali urobiť v kuchyni aj rekonštrukčné práce, ale výsledok stojí za to.
Montáž kuchynskej linky prebehla veľmi dobre, profesionálne, bez akýchkoľvek problémov. Montovali ju skúsení odborníci.
S vybranou zostavou som mimoriadne spokojná, oceňujem hlavne vysokú kvalitu prevedenia, moderné prvky, výsuvné zásuvky a potravinovú skriňu, čo mi v predchádzajúcej linke chýbalo. V malom priestore mám všetko čo potrebujem, je účelná a praktická, čo bolo pre mňa prioritou. Spolu s modernými spotrebičmi je radosť v nej variť.

Nábytok: kuchyňa Ester
Mesto: Poprad
Farba a rozmery: biela artic/dub pílený bardolino 242x256 cm
Adresa predajne: Teplická cesta č.5, Poprad
Meno poradcu: Jana Smatanová

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií