Jana B.

Odpoveď na otázku, ,,Kde zakúpime zariadenie do nášho bytu ?", bola vcelku jednoduchá, pretože skúsenosť s firmou Decodom máme už viac ako dve desaťročia, za ktoré sme poobjednávali množstvo doplnkov do predošlých nehnuteľností od objednávky vtedajšej novej kuchynskej zostavy, po nábytok do obývacej izby so sedacou súpravou, kedy už v tej dobe sme vedeli, že kupujeme kvalitný kus nábytku vyrobeného v našej krajine.
Výber farebnej kombinácie našej budúcej kuchynskej linky síce nebol jednoduchý, keďže Decodom má na výber množstvo farebných variant, no nakoniec sme sa nechali inšpirovať farebnou kombináciou vystavenou v Decodom Trnava .
Ešte jedno motto na záver: Z kuchyne máme veľkú radosť, veď nie nadarmo sa hovorí, kuchyňa pre ženu druhý kus domova :)))))))
Touto cestou chceme pozdraviť nášho pána predajcu Ing. Andreja Hrušovského, ktorý nám ochotne pomohol a poradil s grafickým návrhom našej novej ,,voňavej" kuchynskej zostavy.

Nábytok: kuchyňa Elis
Mesto: Bratislava
Farba a rozmery: dub pílený schoko/biela arctic vysoký lesk 228,5x255x210 cm
Adresa predajne: Nová 9/7996, Trnava
Meno poradcu: Andrej Hrušovský

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií