O Projekte 1..2..3.. štart Decodom x ZMOS

 

O projekte 1..2..3..štart

Cieľom projektu je podpora spokojného života v mestách a obciach na celom Slovensku. Najväčší slovenský výrobca nábytku Decodom spolu so Združením miest a obcí Slovenska a VÚB a.s. daruje zľavovú poukážku v hodnote 123 € na nákup kuchyne* z výroby Decodom na štart do novej etapy života pre mladomanželské páry, ktoré uzatvoria manželstvo v roku 2024 alebo ho uzatvorili v roku 2023. Prostredníctvom tohto projektu pod názvom „1 2 3 štart“ máme ambíciu podporovať mladé rodiny naprieč celým Slovenskom. Kuchyňu si tento pár môže vybrať podľa seba z portfólia Decodom a to z konceptu FAMILY kuchýň na mieru, dizajnových sektorových kuchýň HOME aj sektorových kuchýň SMILE. Jedinou podmienkou je nákup kompletnej kuchyne*. Inšpirovať sa môže na našom webe alebo priamo v predajniach a kuchynských štúdiách, kde sú k dispozícii i špecializovaný predajcovia.

Súčasne s poukážkou náš partner VÚB a.s. prostredníctvom splátkového predaja Quatro ponúka tomuto páru možnosť využiť jedinečný zvýhodnený viazaný spotrebný úver „Ľahká splátka“ už od 500 eur len pre klientov spoločnosti DECODOM**. Ku kuchyni môže pár využiť „Ľahkú splátku“ aj na nákup ďalšieho nábytku, ktorým novomanželia môžu odštartovať zariadenie svojho spoločného domova. Toto financovanie vybavia rýchlo a ľahko priamo na predajni.

Týmito poukážkami disponuje mestský, miestny a obecný úrad. V prípade záujmu kontaktuje svojho starostu resp. oddávajúceho, ktorý vám poukážku odovdzá. 

Veríme, že aj tento spoločný projekt DECODOM, ZMOS a VÚB, a.s - Quatro bude podporou pre mnohé mladé rodiny a novomanželské páry v členských mestách a obciach naprieč Slovenskom a prispeje ku skvalitneniu života obyvateľov našich miest a obcí.

 

*Platnosť poukážky do 31. 12. 2024. Platí pre všetky kompletné kuchyne, ktoré obsahujú minimálne 3x spodnú skrinku, 3x hornú skrinku, pracovnú dosku, drez, batériu a 3x ľubovoľný spotrebič (rúra, varná doska, digestor, umývačka riadu, mikrovlnná rúra...). Poukážka slúži len na nákup tovaru, nie na výmenu za hotovosť. Poukážka je prenosná a nemožno z nej vydať hotovosť. Platí na nákup v domoch nábytku Decodom, kuchynských štúdiach Decodom a u obchodných partnerov na celom Slovensku.

**Modelový prepočet ľahkej splátky od Quatro: Celková výška úveru 1000 € na 12 splátok s výškou mesačnej splátky 89,42 €, výška poslednej splátky 89,39€. Zákazník celkovo zaplatí len 73,01 € navyše. Viac v kalkulačke Qatro.

 

Preskúmať kuchyne FAMILY

Preskúmať kuchyne HOME

Dohodnúť si stretnutie na predajni

Kalkulačka Ľahká splátka