Kvalita obývačiek

Obývačka patrí k reprezentatívnym častiam našich domácností, ale zároveň v nej trávime podstatnú časť takmer každého dňa. Preto vám prinášame prehľad argumentov, ktoré si je dobré všímať pri výbere obývačky. Vďaka nim vám bude obývačka dlho a dobre slúžiť a každá návšteva ju bude obdivovať.


1. Bez kvalitného materiálu to nejde

Pracujeme len s prvotriednymi materiálmi a vyrábame pre vás plnohodnotné obývačky. Našim cieľom je obývačka, ktorá splní vaše očakávania po dizajnovej, ale aj funkčnej stránke. Produkt, ktorý poskytne komfort pri každodennom používaní. Poprední slovenskí a európski dodávatelia materiálov, kovania a doplnkov sú pre nás najlepšími partnermi pri výrobe nábytku.


2. Kompletné zostavy aj samostatné skrinky

Možností, ako si zariadiť obývačku nábytkom, je viac. Vybrať si môžete kompletnú zostavu, ktorú navrhli špičkoví dizajnéri alebo si priestor zariadite podľa vášho plánu a kúpite si samostatné skrinky a dizajnérom svojho domova budete vy sami.


3. Bezpečný domov

Ani doma sa občas nevyhneme malým nehodám. Aby sme vedeli aj pri takejto nemilej udalosti zmierniť následky, tak sme vo všetkých presklených dvierkach použili bezpečnostné sklo. Síce sa rozbije, ale črepy budú mať tupé hrany, ktoré vám neublížia.


4. Praktické riešenia

Keďže obývačka často slúži aj ako skladovací priestor, mysleli sme na čo najjednoduchšie otváranie zásuviek. Zásuvky majú kovové vodiace lišty s dlhou životnosťou a naviac sú vybavené brzdným systémom. Zásuvky tak pri zatváraní nebúchajú a skrinky sa neopotrebujú.


5. Integrované osvetlenie

Hra svetla a tieňov je magická a dokáže v nás vyvolať tú správnu náladu. Použitie najmodernejších technológií umožňuje osvetlenie integrovať priamo do materiálu a svetelná šou môže začať.


6. Tichá domácnosť, po ktorej budete túžiť

S búchaním dverí je už koniec. Vieme ako šetriť vaše nervy a aj nábytok. Stačí, ak je záves dverí vybavený tlmením a vo vašej obývačke zavládne pokoj. Tlmiče sa dajú zakúpiť aj samostatne, takže ak ich ešte nemáte, stačí ak nás navštívite a vaša obývačka vám vydrží ešte dlhšie.


7. Kovová úchytka

Úchytka nemusí byť len praktická, ale môže byť aj estetická. S našimi obývačkami žiadny problém. Kovový materiál je zárukou dlhej životnosti a zaujímavého dizajnu.


8. Dizajn na vysokej úrovni

Sofistikovaná technológia výroby nám umožňuje vyrábať obývačky v nevšedných, ale o to krajších a nápaditých tvaroch. Medzi tie najobľúbenejšie patria 3D reliéfy, ktoré najviac vyniknú na plochách, ktoré sú osvetlené.


9. Maximum odolnosti

Použitím odolnej ABS hrany sa obývačky Decodom radia na prvé miesto v ponuke nábytku. ABS opracovanie si svoje uplatnenie nájde hlavne pri modernom dizajne, v ktorom prevládajú pravouhlé tvary. Hrana nábytku je zrezaná a následné olepená. Takéto opracovanie nielen dobre vyzerá, ale vydrží skutočne veľa.