Kuchyňa Tilia 2: Rafinovane riešená kuchyňa pre modernú domácnosť

 

Model: Tilia 2
Farba: čierna lakovaná matná, dub kronberg svetlý
Pracovná doska: dub kronberg svetlý
Tvar: kuchyňa s ostrovom
Návrh interiéru: Elena Predajnošová
Predajňa: Dom nábytku Decodom Martin

Priestorové riešenie: Hlavná časť kuchynskej linky je vsadená do stavebného otvoru miestnosti. Vďaka tomuto riešeniu na mieru pre klienta je kuchyňa dokonale kompaktná s interiérom. Oproti hlavnej časti je situovaný ostrov.

Úchytky: Veľké čierne a drevité plochy pôsobia elegantne a štýlovo. Aby nič nenarušilo ich harmonický vzhľad, použili sme vsadené úchytky umiestnené do hrany dvierok a zásuviek

Systém otvárania: Horné nadstavcové čierne skrinky sú otvárané PUSH systémom. Na dvierka stačí zľahka zatlačiť, aby sa otvorili.  

Hlavná časť kuchyne: Dostatok úložného priestoru zaručujú čierne nadstavcové skrinky, ktoré v jednej línii spolu s dolnými skrinkami a zabudovanými spotrebičmi na krajoch farebne rámujú pracovnú zónu v drevodekore. V ľavej časti je zabudovaná chladnička a vpravo rúra s mikrovlnkou.  

Harmonický dizajn je dotiahnutý do dokonalosti vďaka zástene z laminovanej dosky, ktorá je vyhotovená v rovnakom drevodekore ako kuchyňa.  

Ostrov: Ďalšiu pracovnú plochu a úložný priestor poskytuje ostrov, ktorého skrinky sú prístupné z oboch strán. Do pracovnej dosky na ostrove je elegantne zabudovaná elektrická výsuvná zásuvka. Ostrov zároveň slúži aj na barové sedenie. K ostrovu patrí aj kuchynský stôl, ktorý je z rovnakého materiálu ako pracovná doska a skrinky, dokonale tak ladí s kuchyňou.

Dizajnová vychytávka: Všimnite si vysokú skrinku vpravo od elektrickej rúry a mikrovlnky. Nenechajte sa zmiasť. Za dverami v dizajne kuchyne sa neskrýva bežná skrinka, ale dvere slúžia ako vstup do komory. Je to vskutku rafinované riešenie pre modernú domácnosť.

Inšpirovala vás táto kuchyňa? Prediskutujte s našimi odborníkmi vaše požiadavky a nechajte si vytvoriť kuchyňu na mieru pre váš jedinečný príbeh. Dohodnite si zadarmo stretnutie na predajni alebo online.

 

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií