Kuchyňa Tilia: Šedá kuchyňa nie je nudná

 

Model: Tilia
Farba: šedá polievaná perlička
Pracovná doska: dub wotan
Tvar: rohová “L” kuchyňa s pripojeným ostrovom
Návrh interiéru: Andrej Hrušovský
Predajňa: Dom nábytku Decodom Trnava

Priestorové riešenie: Rohové riešenie kuchynskej linky je doplnené o ostrov. Ten nie je samostatne stojaci, ale je výsledkom pripojenie dolných skriniek k hlavnej časti kuchyne. Týmto riešením sme vytvorili väčšiu pracovnú plochu, viac úložného priestoru a zároveň sme opticky a prirodzene rozdelili kuchynskú časť od jedálenskej časti a obývačky.

Dizajnové riešenie: Kontrastné prepojenie jednoliateho farebného odtieňa šedej perličky s drevitým dekorom dubu wotan na pracovnej doske a zadných paneloch na stenách vytvára príjemný a harmonický vzhľad, pričom oba dekory vynikajú. Drevitá štruktúra je pekne viditeľná práve v kombinácii s uni farbou. Veľmi vkusný je aj čierny akcent, ktorý sa objavuje ako doplnková farba na zabudovaných spotrebičoch v kuchyni a na nohách jedálenského stola. Samostatné spotrebiče sú ladené do šedej farby k drezu a predným plochám kuchyne.

Inšpirovala vás táto kuchyňa? Prediskutujte s našimi odborníkmi vaše požiadavky a nechajte si vytvoriť kuchyňu na mieru pre váš jedinečný príbeh. Dohodnite si zadarmo stretnutie na predajni alebo online.

 

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií