Kuchyňa Tilia 2: Netradične umiestnená kuchyňa v industriálnom štýle

 

Model: Tilia 2
Farba: bridlica čierna
Pracovná doska: borovica rustik
Tvar: rohová “L” kuchyňa
Návrh interiéru: Beata Szabóová
Predajňa: JS interier Rožňava

Priestorové riešenie: Rohová kuchyňa v tvare L je  nezvyčajne umiestnená pod schodiskom. Diagonálna línia schodiska je prenesená do usporiadania kuchynských skriniek. Posledná dolná skrinka je zámerné nižšia, takto vzniknutý schod kuchynskej linky esteticky vizuálne prepája celý priestor s líniou schodov. Rovnaký princíp bol aplikovaný aj pri horných skrinkách, ktoré sme skombinovali s otvorenými policami.

Dizajnové riešenie: Model kuchyne Tilia 2 je svojimi hladkými prednými plochami s tmavou titánovou úchytkou priam určený do industriálnych priestorov. Farba štiepanej bridlice na predných plochách a všetkých viditeľných častiach korpusov ladí s dominantným čiernym schodiskom, pod ktorým je kuchynská linka umiestnená.

Detail robí celok: Akcentom k studeným industriálnym materiálom bridlice, kovu a tehly je nadčasový dekor dreva borovice rustik na pracovnej doske. Nemenej podstatnú úlohu vo výslednom efekte zohrávajú aj veľkoplošné obkladové panely v drevenom dekore, ktoré svojou horizontálnou kresbou opticky nadväzujú na tehlový obklad.

Vybavenie: Zabudované spotrebiče sú doladené v čiernej farbe. Umývačka riadu je plne integrovaná v kuchynskej linke. Voľne stojaca chladnička je vďaka povrchovej úprave a tmavej farbe zároveň aj dizajnovým prvkom a miestom pre vystavenie krásnych detských umeleckých výtvorov. ☺

Inšpirovala vás táto kuchyňa? Prediskutujte s našimi odborníkmi vaše požiadavky a nechajte si vytvoriť kuchyňu na mieru pre váš jedinečný príbeh. Dohodnite si zadarmo stretnutie na predajni alebo online.

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií