Kuchyňa Tilia 2: Kuchyňa v prírodnom dizajne s kresbou dreva a bridlice

 

Model: Tilia 2
Farba: Dub wotan, Bridlica čierna
Pracovná doska: Bridlica čierna
Tvar: rohová kuchyňa v tvare „L“
Návrh interiéru: Ľubica Pekárová
Predajňa: Kuchynské štúdio Decodom Prievidza

Priestorové riešenie: Otvorená dispozícia kuchyne s obývačkou si vyžaduje jednotné harmonické zariadenie a praktické priestorové riešenie pre efektívne využitý priestor. Aby kuchyňa neukrajovala zbytočný priestor z oddychovej časti obývačky, ktorý by tak mohol pôsobiť stiesnene, rohová linka musí súčasne pri svojich rozmeroch ponúkať dostatok pracovného aj úložného miesta.

Dizajnové riešenie: Dominantou miestnosti je dekor dreva Dub wotan. Objavuje sa na predných plochách kuchyne aj na jedálenskom stole, ktorý sme klientovi vyhotovili, aby dokonale ladil k linke. Obývačke prepojenej  s touto kuchyňou bude svedčať nábytok na mieru ROUTE v rovnakom dizajne a dekore alebo nábytok z obývačkovej série MAGIC.

Vizuálnu jednotnosť dekoru Dub wotan na plochách linky sme dosiahli priložením akcentových bokov ku každej skrinke. Výsledkom je zároveň aj optické rozdelenie jednotlivých častí kuchynskej linky.

Akcentom k drevodekoru je tmavá farba čiernej bridlice na kuchynských dvierkach, pracovnej doske a integrovaných úchytkách na dvierkach a zásuvkách. Vizuálne sú k nim doladené čierne stoličky, nohy jedálenského stola, spotrebiče aj kuchynský drez.

Dizajnové vychytávky: S linkou hrá dokonalú súhru svietidlo nad jedálenským stolom v industriálnom štýle. Elegantnú, ale chladnejšiu farebnosť narúša vzorovaný obklad kuchyne, ktorý nenápadne hrá s kobercom v obývačke. Tyrkys na obklade je prítomný na veľkej ploche dverí v stodolovom štýle a tým zjednocuje zdanlivo nesúrodé prvky v interiéri.

Inšpirovala vás táto kuchyňa? Prediskutujte s našimi odborníkmi vaše požiadavky a nechajte si vytvoriť kuchyňu na mieru pre váš jedinečný príbeh. Dohodnite si zadarmo stretnutie na predajni alebo online.

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií