Kuchyňa Iris: Veľká kuchyňa s raritným dizajnovým prvkom

 

Model: Iris
Farba: vanilka vysoký lesk, dub arlington
Pracovná doska: dub arlington
Tvar: kuchyňa U s prepojeným ostrovom
Návrh interiéru: Martin Malina
Predajňa: Kuchynské štúdio Decodom Bratislava - OC VIVO

Dizajnová vychytávka: Na prvý pohľad zaujme priestor medzi spodnými a hornými skrinkami. V ľavej časti je ako zástena umiestnené zrkadlo a v pravej časti je medzi skrinkami okno. Vďaka ich vzájomnému umiestneniu zrkadlo odráža obraz za oknom. Sme fanúšikmi netradičných dizajnových riešení a z tejto optickej ilúzie sme nadšení. Zároveň je takto priestoru dopriaty dostatok svetla a táto naozaj veľká kuchyňa tak pôsobí odľahčene. V časti so zrkadlom nie je umiestnená varná doska a tak sa netreba báť znečistenia od oleja a varenia. 

Priestorové riešenie: Skrinky vypĺňajú celý priestor kuchynského interiéru a prechádzajú až do kuchynského ostrovčeka, ktorý je spojený s kuchynskou linkou. Na ostrovčeku je použitá široká pracovná doska, vďaka ktorej slúži ostrov celou dĺžkou z jednej strany ako barový pult. Elektrospotrebiče, rúra, mikrovlnka a kávovar sú sústredené do energobloku, ktorý je orámovaný drevitým dekorom.

Úchytky: Spodné skrinky majú integrovanú úchytku do hornej hrany dvierok a zásuviek. Horné skrinky sú bez úchytiek a otvárajú systémom PUSH. Dvierka prstami potlačíte a tie sa otvoria.

Inšpirovala vás táto kuchyňa? Prediskutujte s našimi odborníkmi vaše požiadavky a nechajte si vytvoriť kuchyňu na mieru pre váš jedinečný príbeh. Dohodnite si zadarmo stretnutie na predajni alebo online.

 

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií