Kuchyňa Gala: Elegantná kombinácia farieb

 

Model: Gala
Farba: ivory vysoký lesk, šedá vysoký lesk
Pracovná doska: dub kronberg svetlý
Tvar: kuchyňa L
Návrh interiéru: Aneta Ďuriková
Predajňa: Dom nábytku Decodom Topoľčany

 

Dizajn: Integrované úchytky do horných hrán dvierok a zásuviek dávajú vyniknúť dvojfarebnej kombinácii dekorov na predných plochách. Kontrastné farby vytvárajú hravý a zároveň elegantný nadčasový dizajn. Keďže detail robí celok, parapetnú dosku okna sme vyrobili z rovnakého materiálu ako pracovnú dosku.

Úložný priestor: Maximum úložného priestoru zabezpečujú skrinky, ktoré v hornej časti siahajú až po strop. Vysoké skrinky s integrovanými spotrebičmi sú v bočnej časti zakončené otvorenými policami v drevodekore. Tento detail je odľahčujúcim prvkom kuchyne, ktorý pekne ladí s pracovnou a parapetnou doskou.

Špeciálne riešenie: Umiestnenie drezu pod oknom, ako v tejto kuchyni, je veľmi častou požiadavkou našich zákazníkov. Dôležité je naplánovať umiestnenie batérie tak, aby bolo možné okno otvoriť. Ideálnym riešením je použitie sklopnej batérie, ktorú v prípade potreby sklopíte jedným pohybom.

Inšpirovala vás táto kuchyňa? Prediskutujte s našimi odborníkmi vaše požiadavky a nechajte si vytvoriť kuchyňu na mieru pre váš jedinečný príbeh. Dohodnite si zadarmo stretnutie na predajni alebo online.

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií