Nábytok a bývanie 2017

Odborná hodnotiteľská komisia  a organizátori výstavy udelili našej kuchyni Lota Cenu veľtrhu v kategórii Kuchynský nábytok a spotrebiče. Cenu veľtrhu prevzal na slávnostnom odovzdávaní riaditeľ maloobchodnej siete Ing. Erik Bednárik, MBA.

Cenu veľtrhu prevzal na slávnostnom odovzdávaní riaditeľ maloobchodnej siete Ing. Erik Bednárik, MBA (na fotografii v strede). Cenu veľtrhu odovzdal JUDr. Mário Dinga, riaditeľ agrokomplexu NÁRODNÉ VÝSTAVISKO (na fotografii vľavo) a Doc. akad. soch. René Baďura, vedúci katedry dizajnu nábytku a interiéru - Technická univerzita Zvolen (na fotografii vpravo).

Ocenenie si zaslúžia aj naši profesionállny poradcovia zákazníka. Pri výbere nábytku sú vašimi najlepšími partnermi.

DECODOM JE SLOVENSKÝ VÝROBCA A PREDAJCA NÁBYTKU. V ROKU 2016 DOSIAHOL REKORDNÝ POČET PREDANÝCH KUCHÝŇ. NAŠE KUCHYNE SI V ROKU 2016 KÚPILO VIAC AKO 10. 000 ZÁKAZNÍKOV. ZA SVOJU ŠESTNÁSŤ ROČNÚ EXISTENCIU SA TAK NÁBYTOK Z NAŠEJ TOPOĽČIANSKEJ SPOLOČNOSTI, STAL SÚČASŤOU MNOHÝCH SLOVENSKÝCH, ALE AJ ZAHRANIČNÝCH DOMÁCNOSTÍ.

Kuchyne patria medzi naše „top“ výrobky a ich vývoju sa venuje samostatné oddelenie. Vyrábať kuchynský nábytok na mieru si vyžaduje precíznu prípravu a  následne kvalitné technické a technologické spracovanie. V súčasnosti má Decodom v ponuke 21 modelov kuchýň Decoplan v 295 farebných vyhotoveniach predných plôch. Všetky kuchyne sa vyrábajú na základe špeciálnych požiadaviek zákazníka, ktorý tak dostane originálnu kuchyňu, odzrkadľujúcu jeho individualitu. V maloobchodnej sieti je vystavených v predajniach 390 kuchýň Decoplan. Vybrať si tú správnu je pre zákazníka veľmi príjemným zážitkom.

Víťazná kuchyňa Lota: 

Zaujímavá, nie bežná farebná paleta dvierok, v kombinácii s jednoduchým štýlovým frézovaním dotvorená farebne zladenou pracovnou doskou, vytvára kuchyňu, ktorá zaujme na prvý pohľad. Vhodne zvolená úchytka tento dojem ešte podčiarkuje.

 

 

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií