Produkty

Hlavné mesto nábytku

Topoľčany vždy patrili k centru výroby nábytku na Slovensku.

Tradícia nábytkárstva siaha až do roku 1912 keď v dnešných priestoroch našej spoločnosti Decodom, vznikla parketáreň na spracovanie masívneho dreva. Na viac ako sto ročnú tradíciu sme úspešne nadviazali v roku 1999, v ktorom vznikla spoločnosť Decodom. Historicky prvá predajňa nábytku z produkcie Decodomu bola otvorená v roku 2000 v priestorch výrobného závodu. Pre veľký záujem zákazníkov a pre neustále sa zvyšujúci počet vystavených modelov sa spoločnosť rozhodla vybudovať samostatnú predajňu nábytku a k nej patriace logistické a expedičné centrum. Nová a zároveň najväčšia predajňa bola otvorená v roku 2005.

Srdečne vás pozývame na jej návštevu.

Najväčšie kuchynské štúdio na Slovensku

Kuchyne patria medzi naše „top“ výrobky a ich vývoju sa venuje samostatné oddelenie. Vyrábať kuchynský nábytok na mieru si vyžaduje precíznu prípravu a následne kvalitné technické a technologické spracovanie. Ponuka kuchýň sa skladá z 23 modelov kuchýň na mieru Decoplan v 86  farebných vyhotoveniach. Zákazník si tak môže vybrať z 324 predných plôch. Všetky kuchyne sa vyrábajú na základe špeciálnych požiadaviek zákazníka, ktorý tak dostane originálnu kuchyňu, odzrkadľujúcu jeho individualitu. 

V najväčšom kuchynskom štúdiu je vystavených 65 plánovaných kuchýň na mieru, 20 sektorových kuchýň z ekonomickej rady a 4 kompletne zariadené vzorové byty.

Najväčšia prezentácia vnútorného vybavenia kuchyne

 

Od kuchyne po predsieň

Decodom nepoľavuje zo svojich aktivít ani pri ostatnom nábytkovom sortimente ako sú obývačky, jedálnespálnedetské izbykancelársky nábytok a predsiene.
Hlavným trendom vo vývoji nábytku je poskytnúť univerzálne riešenia v oblasti dizajnu aj materiálu a individuality zákazníka – teda zariadiť celé bývanie na jednom mieste a od jedného výrobcu, jednou nábytkovou Sériou. Tomuto cieľu a požiadavkám zákazníkov je podriadená aj výroba v Decodome. Už pri návrhu nového modelu nábytku sa berie ohľad na to, že k nemu bude potrebné dodať aj ďalšie doplnky, napr. stolík, regály, police a podobne. Firma sa snaží o to, aby si zákazník mohol zakúpiť zo série nábytok do každej izby na jednom mieste a nebol nútený hľadať vhodný doplnok u konkurencie.

Vďaka vysokej kvalite a svetovému dizajnu je nábytok z Decodomu žiadaný aj v náročnom prostredí nemeckého trhu.

Na ploche 900m2 vám v oddelení bytových doplnkov ponúkame kvalitné dekorácie, kuchynské pomôcky a textílie do celej domácnosti.

Tradičný slovenský výrobca nábytku

Značku Decodom si naši zákazníci spájajú s kvalitným slovenským výrobkom. Pri kúpe sa často pýtajú na pôvod nábytku a po informácii, že sa jedná o slovenského výrobcu sú spokojní a radi. Je to tým, že spotrebitelia sa boja kupovať nábytok zo zahraničia, pri ktorom nemajú záruku servisu a nepoznajú pôvod vstupných materiálov.