Produkty

Nábytok a bývanie Nitra

Ako prebiehala výstava a čo všetko ste mohli vidieť.

Spoločnosť Decodom na výstave Nábytok a bývanie, ktorá sa konala v Nitre, predstavila koncept zariaďovania interiéru v jednotnom štýle. Takto zariadený interiér pôsobí kompaktne a veľmi pekne. Príjemný pocit z nábytku je zdôraznený použitím nového farebného dekoru dub riviera. Prirodzený charakter dubového dreva  dokáže v interiéri vytvoriť príjemný priestor, ktorý evokuje prírodnú idylku. Detaily kresby dreva s naturálnym efektom sa hodia nielen do klasických, ale aj do moderných interiérov.

 

Nové farebné vyhotovenie na kuchyni Katy a na nábytkovej sérii Tirol.


Virtuálne realita a online aplikácie

Na výstave sme vám okrem nábytkových noviniek predstavili aj úplne nový spôsob výberu nábytku pomocou virtuálnej reality.
Virtuálna realita prináša úplne nový pohľad na vnímanie priestoru. Jej najväčšou výhodou je možnosť pracovať s priestorom interaktívne – čo umožňuje virtuálne pohybovať s objektami v priestore, a vytvárať tak koncept interiéru presne podľa vašich predstáv. Virtuálna realita prenesie vaše predstavy do priestoru okolo vás – rýchlo, pohodlne a ľahko.

Predstavili sme vám tiež naše nové online aplikácie, ktoré vám uľahčia výber nábytku.

Vo videu môžete nazrieť do zákulisia príprav:

Chutné jedlo od profesionálov

Každú návštevu pohostila milá obsluha z Electroluxu a ponúkla vám dobroty od profesionálneho kuchára, ktorých ich pripravil priamo v našej kuchyni Katy.


Výrazné novinky na vás čakajú aj v zariaďovaní obývačiek.

Magic

Vďaka kreatívnemu riešeniu úložného priestoru sa model Magic stane stredobodom vašej obývačky. Otočné poličky sú prehľadné, ľahko dostupné a jednoducho si môžete zvoliť dizajn podľa nálady. Buď necháte poličky viditeľné alebo ich zakryjete krásnou štruktúrou dreva. Vo vitrínach je použité bezpečnostné sklo a zásuvky sú vybavené brzdným systém.

Kattia

Ušľachtilá biela farba tejto obývačky je doplnená výraznou drevitou štruktúrou. Najvýraznejší drevitý akcent v podobe dubovej kôry je viditeľný na chrbtoch presklených skriniek. Príjemný pocit z prírody umocňuje aj integrované LED osvetlenie. Vo vitrínach je použité bezpečnostné sklo a zásuvky sú vybavené brzdným systém.

Belat

Nezameniteľným znakom modelu Belat je rámový prvok, ktorý ohraničuje otvorený priestor v skrinke. Akcentová farba ozdobnej lišty pritiahne pozornosť každej návštevy a vy môžete s pýchou vystaviť to čo no ste práve hrdý. Nadčasová biela farba je ľahko kombinovateľná s ostatnou časťou obývačky . Model Belat si môžete zakúpiť ako kompletnú zostavu alebo si zostavu poskladať individuálne.

 

Ďakujeme za Vašu návštevu a tešíme sa na stretnutia v predajniach Decodom.