Produkty

Spálňa

Detail
Spálňove programy

Zdravý spánok a nerušený relax Vám poskytne len moderná spálňa. Interiér spálne musí pôsobiť harmonicky a farby v spálni by mali ladiť. Ak obľubujete tradičný dizajn spálne, v ponuke je aj štýlová či provensálska spálňa. 

Detail
Matrace

Kvalitné zdravotné matrace, ortopedické matrace a matracové chrániče na všetky rozmery postelí. V ponuke máme matrace pružinové, latexové, penové, detské matrace, matrace s vysokou nosnosťou, antialergické, vysoké matrace alebo matrace pre seniorov.

Detail
Matracové chrániče

Matracové chrániče sú určené k ochrane matraca pred znečistením a poškodením. Sú vzdušné a udržiavajú vyvážený pocit tepla. Okrem ochrany lôžka zvyšujú tiež komfort pri ležaní a udržujú zdravé prostredie kvôli alergiám.

Detail
Rošty

Klasické alebo polohovateľné rošty pre Vašu posteľ a lepší spánok. Správne zvolený rošt udržiava matrac na mieste v správnej polohe, takže je predpokladom zdravého a príjemného spánku. 

Detail
Nočné stolíky

Nočný stolík je nenahraditeľným spoločníkom a nemal by chýbať v žiadnej spálni. Praktický doplnok postele si zaručene nájde svoje uplatnenie hlavne vďaka jeho odkladacej ploche a úložnému priestoru. 

Detail
Postele

Kvalitné a pohodlné postele, ktoré Vám zaručia zdravý a pokojný spánok. Jednolôžkové, dvojlôžkové a manželské postele tvoria základ každej spálne. Široká ponuka postelí v rôznych štýloch a prevedeniach vhodná do každého interiéru. 

Detail
Komody

Kvalitne spracované komody v klasickom, modernom a provensálskom štýle v rôznych tvaroch, dizajnoch a prevedeniach. K obľúbeným kusom nábytku patria aj komody, kde si viete uložiť nielen dôležité veci, ale sú vhodným priestorom aj na úschovu oblečenia.  

Detail
Šatníky

Praktický šatník, ktorý by mal zodpovedať nielen priestoru, ale aj Vašim potrebám. Vhodný šatník vie ušetriť kopu priestoru a nie je záležitosťou iba v moderných interiéroch. 

Detail
Toaletné stolíky

Elegantné a kvalitné toaletné stolíky sú štýlovým doplnkom každej spálne. Tento doplnok ocenia predovšetkým ženy, keďže aj vďaka nemu si doprajú súkromie a čas iba pre seba. 

Detail
Úložný priestor pod posteľ

Úložný priestor pod posteľ poskytuje dostatočný priestor na veci, ktoré treba v spálni uschovať. Jeho praktické využitie oceníte keď si v ňom uložíte všetko, čo práve teraz nepotrebujete. 

Detail
Závesné police

Závesné police slúžia nielen ako kvalitný dizajnový doplnok, ale taktiež pomáhajú zväčšiť veľkosť odkladacích plôch. Závesné police sú úžasným doplnkom, keď chcete ušetriť miesto a zväčšiť tak priestor v interiéri.

Detail
Zrkadlá

Štýlové zrkadlá rôznych veľkostí v atraktívnom ráme, ktoré majú v interiéri nenahraditeľné miesto. Stačí doladiť domácnosť moderným zrkadlom a rozžiarite celý interiér. 

Detail
Spálňové zostavy

Zdravý spánok a nerušený relax Vám poskytne len moderná spálňa. Interiér spálne musí pôsobiť harmonicky a farby v spálni by mali ladiť. Ak obľubujete tradičný dizajn spálne, v ponuke je aj štýlová či provensálska spálňa. 

Detail
Panely za posteľ

Kvalitné panely za posteľ dotvárajú celok postele, a zútulňujú tak celkový priestor v spálni. Panely za posteľ sú v rôznych prevedeniach a dizajnoch. 

Detail
Prebaľovacie pulty

Prebaľovacie pulty zaisťujú kvalitnú starostlivosť o novorodencov. Strávite tu mnoho úsmevných chvíľ a dní, preto je voľba prebaľovacieho pultu veľmi dôležitá.

Detail
Obliečky

Saténové a bavlnené obliečky zaručujú tú najvyššiu kvalitu a pohodlie počas spánku. Moderné a nápadité vzory dotvárajú celkový dizajn spálne a detskej izby. 

Detail
Vankúše

Každý vankúš má výnimočné vlastnosti, preto je treba venovať výberu náležitú pozornosť a prispôsobiť výber svojim potrebám. Priedušné materiály poskytujú zaručené pohodlie počas spánku.