Produkty

Podnikajte s Decodomom

Podnikajte s Decodomom

Spoločnosť Decodom vám ponúka obchodnú spoluprácu, vďaka ktorej začnete podnikať alebo zatraktívnite svoju ponuku nábytku. Kontaktný formulár nájdete na konci článku.

Spoluprácou s nami získate

Stabilného partnera

Spoločnosť Decodom je najväčší výrobca nábytku na Slovensku. Vznikla v roku 1999 a nadviazala tak na výrobu nábytku, ktorá má v tomto regióne tradíciu už od roku 1912. Výrobný závod v Topoľčanoch je vybavený najmodernejšou technológiou na spracovanie veľkoplošného materiálu, vákuovými lismi na výrobu dvierok a montážnymi linkami na kompletovanie nábytku.

Širokú ponuku sortimentu

Zákazník si na jednom mieste zariadi bývanie od kuchyne až po predsieň. Ponúkame kuchyne, obývačky, spálne, detské izby, pracovne.

Návrh a realizáciu vašej predajne 

Vďaka dlhoročným skúsenostiam máme vypracovaný detailný koncept predajne, ktorá bude generovať zisk. Spolu s vami ju navrhneme a zerealizujeme sprevádzkovanie.

Pravidelné školenia

Vás a Vašich predajcov budú pravidelne školiť naši najlepší odborníci s dlhoročnou praxou. Aj po zaškolení vám však bude k dispozícii poradný tím, ktorý odpovie na všetky otázky.

Marketingovú podporu

Vlastné marketingové oddelenie a fotoštúdio je schopné pripraviť propagačné materiály, podporu na internete a v médiách. Podelíme sa s vami o skúsenosti z našej obchodnej siete. Samozrejmosťou je propagácia vašej firmy na web stránke www.decodom.sk a sociálnych sieťach.

3D kresliaci program

Vyvinuli sme vlastný grafický program na vizualizáciu kuchynských liniek a univerzálneho nábytku, ktorý oceníte vy aj vaši zákazníci pri tvorbe projektu. Prezentácia a objednanie nábytku je jednoduché a rýchle.

Obchodnú a servisnú podporu

Počas obchodnej spolupráce sa vám bude venovať profesionálny obchodný partner, ktorý sa postará o vaše objednávky, logistiku, reklamáciu a podporu predaja.Online objednávkový portál

Cieľom online aplikácie je zjednodušiť a zrýchliť predaj koncovému zákazníkovi a zároveň si jednoduchšie udržiavať svoj aktuálny stav a dostupnosť tovaru na sklade

Najnovšie trendy a dizajn

Nábytok vyvíjame vo vlastnom vývojovom oddelení, ktoré má spätnú väzbu od zákazníkov a môže tak výrobu prispôsobiť ich vkusu a požiadavkám. Veľmi intenzívne spolupracujeme s nemeckým dizajnérskym štúdiom, ktoré sa špecializuje na obývačky.