Produkty

3D návrhy kuchýň

Potrebujete novú kuchyňu? Hľadáte inšpiráciu a ideálne riešenie pre váš domov? V Decodome si určite vyberiete. Je to jednoduché. Vyskúšajte si našu novú aplikáciu "3D návrhy" a inšpirujte sa.

Čaká na vás viac ako 5000 profesionálne navrhnutých interiérov.
Nová aplikácia "3D návrhy" je jednoduchá, prehľadná a rýchla.

Ak máte kuchyňu spojenú s obývačkou, máme pre vás riešenie vďaka variabilnému systému obývačiek Route. Najviac kvalitných inšpirácií pre vašu kuchyňu, nájdete v novej aplikácii " 3D návrhy" od spoločnosti Decodom.

 

S vybraným 3D návrhom môžete využiť naše ďalšie služby

Konzultáciu a úpravu 3D návrhu v predajni

Odbornosť a individuálny prístup našich poradcov je jeden z najdôležitejších prvkov obsluhy zákazníka. Ich vedomosti sú pravidelne zvyšované produktovými školeniami, ktoré absolvujú či už v domácich podmienkach alebo aj v zahraničí. Dlhodobé skúsenosti z nich robia skutočných profesionálov, na ktorých sa môžete v každom smere spoľahnúť.

Službu Kuchyne online

Je to jednoduché. Vyplňte dotazník a na základe týchto informácií, Vám skúsený špecialista na kuchynské linky, navrhne riešenie Vašej kuchyne. Návrh Vám zašle mailom a ďalšie potrebné informácie si vyžiada telefonicky. Nemusíte tak nikam chodiť a predsa budete mať návrh kuchyne pod kontrolou.