Obývacia stena FALAN 41

980677

Máte radi netradičné riešenia, ktoré prekračujú zaužívané stereotypy?  Ak áno, dávame vám do pozornosti obývačku Falan a jej extravagantné konštrukčné riešenie predných plôch. Vložený rámový prvok na dverách najkrajšie vynikne pri zapnutom osvetlení a zároveň odhalí výnimočnú kresbu drevitej štruktúry.

857,40 €
Výroba 4 - 6 týždňov
Splátková kalkulačka

O produkte

Popis a vlastnosti

1 ks vitrína TYP 01, integrované LED osvetlenie vo dverách
1 ks závesná vitrína TYP 22, integrované LED osvetlenie vo dverách
1 ks skrinka pod TV TYP 32
1 ks TV nádstavec TYP 62
1 ks panel s policou TYP 41

- v cene nie je zahrnuté doplnkové osvetlenie vitrín a políc

Rozmery a hmotnosť

  • Šírka: 290.2 cm
  • Výška: 210.2 cm
  • Hĺbka: 50 cm

Technické informácie

Korpus je vyrobený z laminovanej drevotrieskovej dosky (hrúbka 16 mm a 28 mm), ktorá je veľmi odolná. Predná plocha je vyrobená zo stredne tvrdej drevovláknitej dosky (hrúbka 22 mm), ktorá je vákuovo lisovaná fóliou. Je to tzv. MDF materiál, ktorý je pre svoje odolné vlastnosti považovaný ako plnohodnotná náhrada masívu. Zásuvky majú čiastočný výsuv so samodoťahom a brzdou, s nosnosťou 6kg. Sklenené dvere obsahujú číre bezpečnostné sklo. Sklenené police obsahujú číre ploché sklo. Úchytka je kovová s roztečou 64 mm. Integrované LED osvetlenie. Možnosť doobjednať osvetlenie vitríny a políc. Viditeľné chrbáty a akcentové predné plochy znázorňujú optiku kôry stromu.

Energetická trieda: F

  • Štýl: Moderný
  • Farba prednej plochy 1: Dub artisan
  • Farba prednej plochy 2: Biela arctic

Dodávané v čiastočne zmontovanom stave!

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií