Produkty

Kúpeľňa

Detail
Kúpeľňový program

Moderné kúpeľňové programy v rôznych atraktívnych štýloch a prevedeniach, ktoré spájajú funkčnosť a estetickú krásu. Stačí si vybrať z ponuky kvalitných a nadčasových kúpeľňových programov a budete každé ráno začínať s úsmevom. 

Detail
Kúpeľňové zrkadlá

Štýlové kúpeľňové zrkadlá rôznych veľkostí v ráme alebo bez rámu. V ponuke sú tiež skrinky kombinované so zrkadlom, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru. Stačí doladiť kúpeľňu moderným zrkadlom a interiér dostane iný rozmer. 

Detail
Umývadlové spodné skrinky

Praktické umývadlové spodné skrinky zabezpečujú komfort a dostatok úložného priestoru predovšetkým, aby kúpeľňa pôsobila priestranne, vzdušne a útulne. 

Detail
Nástenné skrinky

Jednoduché a originálne nástenné skrinky do kúpeľne zabezpečujú komfort a dostatok úložného priestoru predovšetkým, aby kúpeľňa pôsobila priestranne, vzdušne a útulne. 

Detail
Doplnky

Doplnky sú dôležitou a nevyhnutnou súčasťou každej kúpeľne, takže Vašu kúpeľňu nielenže skrášlia, ale taktiež Vám pomôžu s jej organizáciou a lepšou využiteľnosťou priestoru.  

 

 

Detail
Kúpeľňové zostavy

Moderné kúpeľňové zostavy v rôznych atraktívnych štýloch a prevedeniach, ktoré spájajú funkčnosť a estetickú krásu. Stačí si vybrať z ponuky kvalitných a nadčasových kúpeľňových zostáv a budete každé ráno začínať s úsmevom.