Produkty

Detská izba

Detail
Detský a študentský program

Moderné detské a študentské izby v rôznych atraktívnych štýloch. Stačí si vybrať zo širokej ponuky kvalitných a nadčasových detských a študentských programov, pretože aj správny výber detskej izby ovplyvňuje Vašu ratolesť. 

 

Detail
Postele

Kvalitné a pohodlné postele, ktoré zaručia Vašim deťom zdravý a pokojný spánok. Široká ponuka jednolôžkových a dvojlôžkových postelí v rôznych štýloch a prevedeniach vhodná do každého interiéru. 

Detail
Detské matrace

Pohodlné detské matrace do postieľky určené pre najmenších. Sú vyhotovené v rôznych kvalitných materiáloch, poskytujú ideálne vetranie a tiež zmierňujú tlak na rastúce telíčko. 

Detail
Sedacie vaky

Originálne sedacie vaky sú pohodlné a prispôsobené na sedenie či ležanie, takže maximálny komfort si môžete dopriať práve týmito sedacími vakmi. Okrem iného sú aj úžasným dizajnovým doplnkom.

Detail
Písacie stoly

Rôzne typy, tvary a farby kvalitných písacích stolov, ktoré sú nenahraditeľnou súčasťou každej detskej či študentskej izby. Vhodne dopĺňajú detskú a študentskú izbu a stávajú sa jej centrom. 

Detail
Kontajnery

Úložné kontajnery so zabudovanými zásuvkami sú vhodné ku každému písaciemu alebo počítačovému stolu. Zväčšíte tak priestor a uložíte potrebné veci tam, kde ich s istotou nájdete. 

Detail
Úložný priestor pod posteľ

Úložný priestor pod posteľ poskytuje dostatočný priestor na veci, ktoré treba v detskej izbe uschovať. Jeho praktické využitie oceníte keď v ňom uložíte všetko, čo deti práve teraz nepotrebujú. 

Detail
Regály

Regály slúžia nielen ako úžasný dizajnový doplnok, ale taktiež pomáhajú zväčšiť veľkosť odkladacích plôch. Regály sú dokonalým doplnkom, keď chcete ušetriť miesto a zväčšiť tak priestor v detskej izbe.

Detail
Šatníky

Praktický šatník, ktorý by mal zodpovedať nielen priestoru, ale aj potrebám Vašich detí. Vhodný šatník vie ušetriť kopu priestoru a nie je záležitosťou iba v moderných interiéroch. 

Detail
Nástenné police

Nástenné police slúžia nielen ako kvalitný dizajnový doplnok, ale taktiež pomáhajú zväčšiť veľkosť odkladacích plôch. Závesné police sú úžasným doplnkom, keď chcete ušetriť miesto a zväčšiť tak priestor v detskej alebo študentskej izbe.

Detail
Detské stoličky

Kvalitné detské a študentské stoličky do detskej prípadne študentskej izby. Kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn spríjemnia chvíľky pri učení či akejkoľvek tvorivej činnosti.

Detail
Prebaľovacie pulty

Prebaľovacie pulty zaisťujú kvalitnú starostlivosť o novorodencov. Strávite pri nich mnoho úsmevných chvíľ a dní, preto je voľba prebaľovacieho pultu veľmi dôležitá.

Detail
Zostavy

Moderné detské a študentské izby v rôznych atraktívnych štýloch. Stačí si vybrať zo širokej ponuky kvalitných a nadčasových detských a študentských zostáv, pretože aj správny výber detskej izby ovplyvňuje Vašu ratolesť. 

Detail
Komody

Kvalitne spracované komody v klasickom a modernom štýle v rôznych tvaroch, dizajnoch a prevedeniach. Sú najvhodnejším priestorom na úschovu detského oblečenia.