Produkty

Viac ako len kvalita

Kvalita nie je pre nás len slovo.

Kvalitná výroba

Do výslednej podoby nábytku významne vstupuje technológia výroby. Modernizáciou nášho technického portfólia sa neustále snažíme zlepšovať výrobné procesy. Naším cieľom je KVALITA a EFEKTIVITA. Od nárezového centra, cez vŕtacie centum, CNC frézy, laserové hranenie až po membránové vákuové lisovanie a následnú montáž a balenie. V každom bode výroby kontrolujeme kvalitu jednotlivých dielcov, zbierame dáta, vyhodnocujeme a zavádazme také opatrenia, aby výsledkom bol kvalitný a pekný nábytok.

 

Kvalitná konštrukcia

Našim cieľom je poskytnúť vám nábytok, ktorý splní vaše očakávania po dizajnovej, ale aj funkčnej stránke. Kuchyňa, ktorá vám poskytne komfort pri každodennom používaní. Preverujeme a testujeme každý detail, aby vaša kuchyňa bola pre vás potešením. Neustále hľadáme nové technické a dizajnové riešenia a vylepšujeme konštrukciu našich kuchýň.

 

Spodná skrinka

1. Odolná pracovná doska s ABS alebo zaoblenou hranou.

2. pevná konštrukcia korpusu zabezpečená stabilizačným trojuholníkom.

3. Výškovo nastaviteľné nohy na kompenzáciu nerovnosti podlahy, výber dvoch výšok 124 mm a 180 mm.

4. Mnohostranný systém zásuviek InnoTech od spoločnosti HETTICH ponúka jedinečne hladký chod a mimoriadnu stabilitu. Vysoká nosnosť, bezpečnosť, prehľadnosť a vnútorná fl exibilita sú hlavnými prednosťami zásuviek s brzdným systémom a doživotnou zárukou. 

5. Odnímateľná podnož pre jednoduché a rýchle upratovanie (údržbu).Horná skrinka

1. Šesťbodové spojenie častí korpusu a chrbát v drážke zabezpečujú pevnú konštrukciu.

2. Kovanie pre zavesenie skrinky dimenzované na záťaž až 70 kg, s možnosťou výškového nastavenia.

3. ABS hrana na všetkých namáhaných častiach skrinky.

4. Závesy dverí od fi rmy BLUM s integrovaným tlmením doživotnou zárukou.

5. Nosnosť police 15 kg. Bezpečnostné podložky zaistia policu proti posunu.

6. Silikónový tlmič integrovaný do dverí pre ich komfortné zatváranie.

 

Kvalitné vstupné materiály

Základným predpokladom kvalitného nábytku sú prvotriedne materiály vstupujúce do procesu výroby. Výberu materiálov venujeme obrovskú pozornosť. Do kvality neustále investujeme, preto sú v našich výrobkoch komponenty iba od renomovaných značkových výrobcov, na ktorých sa môžeme spoľahnúť. Vstupné materiály a komponenty pravidelne kontrolujeme a preto vždy spĺňajú prísne európske normy. Pri výrobe nábytku kladieme najvyšší dôraz na také vstupné materiály, ktoré majú certifikáty o zdravotnej nezávadnosti a ohľaduplnosti voči životnému prostrediu. To je naša priorita.

Dosky PerfectSense Premium

Dosky PerfectSense Premium vďaka novému, kvalitnému zušľachteniu, predstavujú úplne novú kategoriu v rámci materiálov na bázi dreva. Inovatívny povrch PerfectSense spája perfektný vzhľad s dokonalým pocitom na dotyk. Špeciálny proces povrchovej úpravy s UV technológiou výrazne zlepšuje povrch dosky PerfectSense. Vďaka tomuto inovatívnemu postupu sa aj do priemyselnej výroby podarilo dostať materiál s kvalitou na úrovni high-end povrchov.

 

Pracovné dosky 

Pracovné dosky sú ideálnym riešením pre kuchyne. Sú používané všade tam, kde je dôraz kladený na estetiku, kvalitu povrchu a dlhú životnosť aj pri vysokom namáhání. 

 

Dosky MDF

MDF dosky sú ideálne pre výrobu kuchynských a nábytkových dvierok. Vďaka obzvlášť jemným vláknam má táto doska optimalizované hydrofóbne vlastnosti, a taktiež aj vysokú pevnosť v hranách. Pre každého zákazníka máme v našom širokom portfóliu oddtieňov a tvarov tú správnu kuchyňu.

 

 

Dosky LDTD

Plošne lisovaná drevotriesková doska s jemným povrchom, povrchovo upravená melamínom impregnovaným dekoračným papierom. V našich kuchyniach nájdete množstvo dekorov, ktoré nasledujú aktuálne trendy v tvorbe interiérov. Naša široká ponuka je často inšpiráciou pre architektov a designerov pri tvorbe a kombinácii s inými materiálmi.

 

Hrany

Nábytkové hrany majú ochrannú aj dekoratívnu úlohu. Sú schopné dosiahnuť pôsobivý a prirodzený vzhľad nábytku a poskytnúť vynikajúcu zhodu hrany a základnej dosky. Dokážu tak vytvoriť prirodzený vzhľad spojený s vysokou kvalitou. Ako jediný výrobca na Slovensku používame laserovú technológiu. Výhodou laserového opracovanie je bezchybný spoj, ktorý okrem vysokej dizajnovej hodnoty, prináša aj praktický význam. Spoj je vodotesný, kompaktný, odolný voči teplu a preto mu nehrozí odlepenie ani pri umiestnení v blízkosti elektrospotrebičov alebo tepelných zdrojov.


Kovanie

Decodom má vynikajúce vzťahy s dodávateľmi, ktorých si váži a buduje si s nimi partnerský vzťah. Našim cieľom je spolupráca na profesionálnej úrovni.