Produkty

Nábytkové série

Zariadiť svoj domov, tak aby bol skutočne miestom pohody a harmónie, je vďaka našim nábytkovým sériám veľmi príjemnou a vzrušujúcou úlohou. Pomocou sérií si môžete zariadiť každú miestnosť vášho interiéru v rovnakom dizajne, farbe a štýle. Ku každej sérii vám pomôžeme vybrať množstvo bytových dekorácií a doplnkov. Získate tak vkusne zariadenú domácnosť s nezameniteľným štýlom a šarmom.

Najpredávanejšia séria Tirol

Ponorte sa do elegantného interiéru, ktorý je zariadený nábytkovou sériou Tirol. Klasický rámový tvar dverí je atraktívny aj v súčasnej dobe a je obľúbený u všetkých vekových skupín od detí až po ich starých rodičov. Dizajn série je navrhnutý s dôrazom na nadčasovosť použitých zostáv alebo jednotlivých častí. V ponuke sú tri farby: vanilka patina, biela arctic, dub pílený schoko.

ObývačkaTirol.

JedáleňTirol.

Študentská a detská izbaTirol.

PracovňaTirol.

KúpeľňaTirol.

PredsieňTirol.

 

Elegantná séria Modesto

Ak máte radi jednoduché tvary, čistejšie línie a pred experimentmi dávate radšej prednosť klasike, nábytková séria Modesto predstavuje zaujímavé riešenie nielen pre vašu obývaciu izbu. Nábytková séria Modesto pozostáva z pestrej ponuky rozmanitých vitrín, skriniek, policových panelov či komody, ktoré možno ľubovoľne kombinovať. Zaujímavosť série spočíva aj v tom, že na nábytku nenájdete tradičné úchytky, čo ešte viac podčiarkuje jej čistotu. Vyfrézované otvory, ktoré slúžia na komfortné otváranie jednotlivých vitrín a skriniek, ako aj viditeľné chrbty, sú zhotovené vo výraznejšom dekore tmavej bridlice, ktorý predstavuje príjemný akcent a celej sérii dodáva naozaj elegantný vzhľad.

 Obývačka Modesto 

Spálňa Modesto.

Jedáleň Modesto.

Študentská a detská izba Modesto.

Predsieň Modesto.

Unikátny interiérový koncept Route

Hlavným princípom novej série je umožniť zákazníkovi zariadiť svoj interiér tak, aby harmonicky ladil farbou, tvarom a materiálom. Základným stavebným prvkom sa stali naše najúspešnejšie skrinky z kuchynských nábytkových modelov. Sú rokmi overené a inovujú sa podľa aktuálnych trendov a požiadaviek zákazníkov. Na tomto základe vyrástol nový ucelený koncept, ktorý je otvorený všetkým kreatívnym nápadom, či už sa rozhodnete zariadiť otvorenú dispozíciu kuchyne a obývačky, predsieň, kúpeľňu alebo vytvoriť originálny solitér.

Obývačka Route. 

Obývačka Route.

Jedáleň Route.

Jedáleň Route.

Spálňa Route.

 Predsieň Route.

Viac nábytkový sérií nájdete v našom e-shope.