Spolupráce

Spolupracujte s najlepším

Decodom je spoľahlivým partnerom pre developerov, investorov a stavebné firmy.

Tvoríme spolu jedinečný príbeh nábytku už viac ako sedemdesiat rokov.

Sme Decodom, tradičná slovenská firma zaoberajúca sa výrobou a predajom nábytku.
Náš príbeh je založený na viac ako storočnej histórii, rešpekte k tradičnému drevárskemu remeslu a úcte k našim zákazníkom. S prehľadom v aktuálnych trendoch, rozsiahlym know-how v nábytkárstve, víziou do budúcnosti a modernými technológiami patríme medzi lídrov vo výrobe a exporte nábytku na slovenskom trhu.

Sme popredným a najväčším výrobcom kuchynského nábytku na Slovensku. Plánované kuchyne na mieru FAMILY vyhotovíme pre každý, aj atypický pôdorys. Zaraďujeme sa taktiež k významným výrobcom a najväčším slovenským exportérom nábytku do obývacích izieb. Pre harmonicky zladenú domácnosť sme vytvorili unikátny koncept nábytku na mieru ROUTE, ktorý zariadi celý interiér v jednotnom dizajne. Okrem nábytku do kuchýň a obývačiek vyrábame aj nábytok do spální, detských a študentských izieb, predsiení a pracovní. Pri výrobe kladieme vysoký dôraz na kvalitu opracovania a výber prvotriednych vstupných materiálov.

Naším poslaním je vyrábať a predávať kvalitný nábytok, ktorý dlhodobo zlepšuje a robí životy našich ctených zákazníkov krajšími a praktickejšími. Sme hrdí na to, že už roky môžeme byť pri tom, keď sa z domácností našich zákazníkov stávajú ich domovy. Ceníme si, že náš nábytok môže byť súčasťou ich jedinečných príbehov po celé generácie.

 

Vizualizácie projektov na mieru

Kuchyne FAMILY, ktoré farebne a materiálom ladia  s obývačkami na mieru ROUTE.

 
Vizualizacie so sektorovými kuchyňami SMILE

Sektorová kuchyňa SMILE, je zostavená tak, aby čisté línie, jednoduchosť a nadčasový dizajn boli jej hlavnými prednosťami. Nieje iba pohladením pre oči, je zároveň funknčná, premyslená do detailov, pripravená plniť každodenné potreby modernej domácnosti.

 

Portfólio nášho ostatného nábytku

Obývačkové programy v klasickom aj modernom štýle v rôznych dekoroch dreva či farebnom prevedení. V našom portfóliu sa nachádza i zariadenie do jedálne, detskej či študentnskej izby, spálne, predsiene i pracovne. Kúpeľňové programy ponúkajú praktické a zároveň dizajnové riešenie. Podľa potrieb zákazníka vieme vyrobiť i šatníky a vstavané skrine na mieru.

 

Benefity spolupráce

 

Projekty, na ktorých sme spolupracovali

 

Kontakt

Pre viac informácií kontaktujte riaditeľa úseku Veľkoobchod Mareka Ašverusa

Kontaktovať emailom   Kontaktovať telefonicky