Development

Projekty realizované developerským oddelením sa vyznačujú precíznym vypracovaním a individuálnym prístupom.

Kontakt:

Čo spoluprácou s nami získate?

Stabilného partnera so širokou ponukou nábytku

Spoločnosť Decodom je najväčší výrobca nábytku na Slovensku. Vznikla v roku 1999 a nadviazala tak na výrobu nábytku, ktorá má v tomto regióne tradíciu už od roku 1912. Náš výrobný závod v Topoľčanoch, je vybavený najmodernejšou technológiou na spracovanie veľkoplošného materiálu, vákuovými lismi na výrobu dvierok a montážnymi linkami na kompletovanie nábytku. Spoločnosť Decodom je špecialista na komplexné zariadenie interiérov. Ponúkame koncept zariaďovania interiérov pomocou nábytkových sérií. Jednotlivé nábytkové modely sú navrhnuté tak, aby boli typovo vhodné do každej miestnosti a navzájom vytvárali harmonický celok.

Kuchyne patria medzi „top“ výrobky Decodomu a ich vývoju sa venuje samostatné oddelenie. Vyrábať kuchynský nábytok na mieru si vyžaduje precíznu prípravu a  následne kvalitné technické a technologické spracovanie. V súčasnosti má Decodom v ponuke 23 modelov kuchýň Family v 295 farebných vyhotoveniach predných plôch. Všetky kuchyne sa vyrábajú na základe špeciálnych požiadaviek zákazníka, ktorý tak dostane originálnu kuchyňu, odzrkadľujúcu jeho individualitu. V maloobchodnej sieti je vystavených v predajniach 390 kuchýň Family. Vybrať si tú správnu je pre zákazníka veľmi príjemným zážitkom.

Decodom nepoľavuje zo svojich aktivít ani pri ostatnom nábytkovom sortimente ako sú obývačky, spálne, detské izby, pracovne a predsiene.
Hlavným trendom vo vývoji nábytku je poskytnúť univerzálne riešenia v oblasti dizajnu aj materiálu a individuality zákazníka – teda zariadiť celé bývanie na jednom mieste a od jedného výrobcu, jednou nábytkovou sériou. Tomuto cieľu a požiadavkám zákazníkov je podriadená aj výroba v Decodome. Už pri návrhu nového modelu nábytku sa berie ohľad na to, že k nemu bude potrebné dodať aj ďalšie doplnky, napr. stolík, regály, police a podobne. Firma sa snaží o to, aby si zákazník mohol zakúpiť zo série nábytok do každej izby na jednom mieste.

Najnovšie trendy a dizajn

Nábytok vyvíjame vo vlastnom vývojovom oddelení, ktoré úzko spolupracuje s maloobchodnou sieťou a má tak okamžitú spätnú väzbu od zákazníkov a môže prispôsobiť  výrobok ich vkusu a požiadavkám. Pravidelne sa zúčastňujeme a vystavujeme na najväčších nábytkárských veľtrhoch nábytku. Na výstavách takmer vždy získa náš nábytok odborné ale aj laické uznanie. Kuchyňa Tília získala ocenenie na výstave Nábytok a bývanie v Nitre, na výstave Moddom sme dvakrát po sebe získali ocenenie za inovatívnu prezentáciu nábytkových noviniek.

Kvalita je prvoradým kritériom pri výrobe nábytku. Preto Decodom investuje do nových technológií a nábytok vyrába len z prvotriednych materiálov. Výrobný závod v Topoľčanoch začal medzi prvými vyrábať metamericky dofarbený nábytok. To znamená, že jednotlivé časti nábytku sú pri rôznych zdrojoch svetla farebne zhodné. Táto technológia bola ohodnotená prestížnou cenou Slovak Gold.

Ako jediný výrobca na Slovensku používame precíznu laserovú technológiu. Výhodou laserového opracovanie je bezchybný spoj, ktorý okrem vysokej dizajnovej hodnoty, prináša aj praktický význam. Spoj je vodotesný, kompaktný, odolný voči teplu a preto mu nehrozí odlepenie ani pri umiestnení v blízkosti elektrospotrebičov alebo tepelných zdrojov. Najnovšiu technológiu olepovania hrán používame pri výrobe predných plôch obývačiek a kuchýň.

Dostupnosť v každom regióne

Disponujeme vlastnou obchodnou sieťou, ktorá má 13 pobočiek. Prostredníctvom veľkoobchodných partnerov, ktorí predávajú naše výrobky vo vlastných predajniach pokrývame celé Slovensko. Sme dodávateľom nábytku pre veľké obchodné reťazce v rámci celej Európy.


Ponúkané služby

Mimoriadna osobná asistencia najlepšie vystihuje vzťah Decodomu k zákazníkom. Kúpa nábytku je vždy spojená s individuálnymi potrebami a vkusom, ktoré je nutné rešpektovať. Preto je každý zákazník v maloobchodnej predajni oslovený a poradca zákazníka zisťuje jeho potreby, na základe ktorých mu je odporučený vhodný nábytok a riešenie. 

1. Mini bytový dizajnér

Radi vám pomôžeme s plánovaním nového interiéru priamo u vás doma. Jeden z nášho tímu predajcov, navštívi váš domov, zamerá priestor a bude počúvať vaše nápady. Samozrejmosťou je podrobné vypracovanie grafického návrhu spojené s kompletnou technickou dokumentáciou, potrebnou na prípravu inštalácii a úprav priestoru pred samotnou montážou nábytku.

Aké výhody máte pri novej službe Mini bytový dizajnér?

- Zameranie vykonávame presnou laserovou meracou metódou.
- Zamerať a navrhnúť vám vieme celú dispozíciu bytu alebo domu.
- Návrh realizujeme v profesionálnom 3D grafickom programe.
- Služba v sebe zahŕňa vypracovanie technickej dokumentácie, ktorá znázorňuje aj správne rozmiestnenie inštalácii (voda, elektrina, plyn)
- Zameriavať môžeme aj nepripravený a nedokončený priestor.
- Po zameraní môžete vykonávať dodatočné úpravy vrátane tých, ktoré vám odporučíme.

2. Montáž

Montáž nábytku vykonávajú školení pracovníci s dlhoročnou praxou. Sú vybavení profesionálnym náradím a vďaka ich skúsenostiam bude montáž pre Vás jednoduchou záležitosťou. Súčasťou montáže je vynáška nábytku, osadenie spotrebičov, drezu, batérie, osadenie svietidiel, ktoré sú súčasťou nábytku a inštalácia vnútorného vybavenia kuchyne. Pri objednaní montáže od spoločnosti Decodom získate predĺženú záruku na tri roky. Po ukončení montáže zabezpečíme odvoz obalového materiálu z nábytku a vyčistenie priestoru, v ktorom bola vykonaná montáž.

3. Doprava

Bezpečná a rýchla doprava nábytku je zabezpečená autami určenými na prepravu nábytku. 


Skúsenosti s developerskými projektmi 

Naše výrobky sú už súčasťou mnohým bytových jednotiek, administratívnych budov, zdravotníckych zariadení a hotelových komplexov.

 

Referencie: 

 

Používaním stránky decodom.sk súhlasíte so spracovávaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť naše služby. Viac informácií