Listy zákazníkov

pán Flajs

Príjemný deň pán riaditeľ. Dovolil som si napísať Vám, lebo sa to patrí, ohľadom veľmi príjemnej skúsenosti s Vašim pracovníkom p. Predajnošovou na pobočke Decodomu v MT. S manželkou sme boli na pobočke minulý týždeň, včera sme si objednali kuchyňu Radúzu. Musím povedať, že s manželkou sme maximálne spokojní, nakoľko Vaša kolegyňa bravúrne zvládla naše požiadavky aj požiadavky nášho prerábaného domu na Orave. Máme troška limity čo sa rozmerov týka, pani s prehľadom dala všetko potrebné do priestoru kuchyne. Ešte som sa nestretol s takou vysokou profesionalitou pri navrhovaní  a v kombinácii s milým vystupovaním to je proste paráda a človek sa rád vráti. Touto cestou chcem aj poďakovať za to, že zamestnávate profesionálov, čo sa vo veci fakt seriózne vyznajú.
(4. 3. 2020)

pán Bulko a pani Bulková

Dobrý večer. Chcel by som sa podeliť o našu skúsenosť s firmou Decodom, začnem od konca, čiže od montáže, v prvom rade by som chcel pochváliť bratov Miroslava a Petra Valaských, je vidieť, že majú množstvo skúseností, sú zohratí a vedia si poradiť aj s prípadnými problémami, ktoré sa vyskytnú priamo počas zostavovania kuchyne, naviac sú príjemní ako ľudia, ďalej by som chcel pochváliť pani Kováčovú z predajne v Trenčíne, s mnohými vecami, ktoré sme si nevedeli predstaviť nám ochotne poradila...v poslednom rade by som chcel vyzdvihnúť aj kvalitu kuchyne, aj keď ju máme doslova niekoľko hodín, tak kvalita sa pozná na prvý pohľad, dúfame, že budeme spokojní aj nasledujúce roky. 
(25. 2. 2020)

pán Kollár

Dobré ráno. Veľká pochvala patrí pracovitým pracovníkom montáže p. Valaskému Miroslavovi a Valaskému Petrovi, ktorí s odbornosťou zmontovali včera 18.2.2020 kuchynskú linku, zakúpenú vo vašej spoločnosti DECODOM. Pochvalu si zaslúžia i za zohratosť, skromnosť a šetrnosť pri montáži.  
Prajem menovaným ako aj vašej spoločnosti úspešné napredovanie a obojstrannú spokojnosť.
(19. 2. 2020)

pán Verbovský

Dobrý deň. Včera bola v mojom byte realizovaná inštalácia a montáž kuchyne a musím vyjadriť svoju spokojnosť s vysokou profesionalitou pracovníka montáže. Bol veľmi priateľský, otvorený, čistotný, jeho komunikácia so mnou prebehla na 100%, bol presný, jeho prácu som vnímal veľmi efektívne, všetko mi ochotne vysvetlil, poradil, ukázal. Požiadal ma, že ak som spokojný aby som napísal tento e-mail. A v tomto prípade nemám absolútne žiaden problém to spraviť.
Aj tento prístup, rovnako ako prístup ochodnej zástupkyne p. Šoltésovej v Košiciach, doručovateľskej spoločnosti a celkovo komunikácia s celým tímom v KE, ktorý so mnou riešili detaily platby, termíny doručenia, ... ma utvrdil v tom, že v prípade akejkoľvek nasledujúcej kúpy, bude Decodom určite mojou prvou voľbou pri výbere. Veľké ďakujem! Ako dlhoročný marketingový pracovník Vám však chcem poradiť siahnuť tiež po mobilnej aplikácii Staffino. 
Želám Vám veľa spokojných zákazníkov.
(18. 2. 2020)

pani Pikáliová

Dobrý deň, po 42. rokoch som sa rozhodla vymeniť kuchyňu cez Decodom. Urobila som dobre. Hneď na začiatku som sa stretla s veľmi šikovnou predajkyňou p. Dragulovou Andreou. Bola ústretová, šikovná, znalá v oblasti zostavovania kuchýň, bola radosť s ňou spolupracovať. Vždy vyšla v ústrety mojim požiadavkám. A všetko to ukončili dvaja šikovní montéri, ktorí moju kuchyňu prišli montovať. Boli to p. Jozef Drábik s kolegom. Išlo im to od ruky, odviedli profesijnú prácu, za čo im všetkým ďakujem. Poprosím Vás, že by ste tlmočili týmto pracovníkom moje poďakovanie za splnenie môjho dlhoročného sna novej kuchyne. Ešte raz ďakujem.
(18. 2. 2020)

pani Plšková

Dobrý deň, veľmi rada by som sa s Vami podelila o svoje naozaj pozitívne a príjemné skúsenosti s Vašimi zamestnancami. Objednala som si u Vás kuchynskú linku a naozaj, od prvého nákresu, dlhých konzultáciách s pánom Hazlingerom z predajne v Tescu Lamač, ktorý bol nesmierne trpezlivý, nápomocný a ochotný, pomohol mi mnohými nápadmi, az po faktickú realizáciu u nás doma, kde pán Révaj s kolegom predviedli, čo to znamená mať remeselnú česť v praxi a veľmi precízne linku vyskladali, vyriešili problémy, ktoré sme pri montáži neočakávali s prehľadom, pokojne a naozaj profesionálne, som sa presviedčala, že sme si vybrali dobre. Dovoľte, aby som aspoň takto týmto Vašim zamestnancom poďakovala a povedala Vám, že aj vďaka nim sa k Vám vždy vrátim s istotou, že dostanem presne tie služby, ktoré potrebujem a nesklamú ma. 

Želám Vám veľa pracovných úspechov a čo najviac zamestnancov ako sú tí, s ktorými som mala česť sa stretnúť.
(4. 2. 2020)

pán Muzika s manželkou

Dobrý deň. Rád by som ocenil aspoň touto formou, vášho zamestnanca Jozefa Geršiho, ktorý pri plánovaní našej kuchyne v Nitre, prejavil neobvyklú ochotu, profesionalitu a ľudský prístup na veľmi vysokej úrovni, boli sme naozaj veľmi prekvapení, bodaj by bolo takýchto zamestnancov na Slovensku viac a môžete byť veľmi radi, že ho máte. 
(30. 10. 2019)

pani Líšková

Dobrý deň, prišla som do vášho obchodného domu Decodom s dopytom na kuchynskú linku. Stretla som sa s príjemným personálom, konkrétne s p. Turancovou, ktorej by som touto cestou chcela poďakovať za ústretovosť, profesionalitu a trpezlivosť pri realizácií mojej kuchyne na mieru.
Tiež pracujem v obchodnej inštitúcií a viem aká ťažká je práca s ľuďmi. Na to, že som dosť náročná a perfekcionistka, p. Turancová mi vyšla vždy v ústrety a mala maximálnu trpezlivosť.
Prajem vám ešte veľa spokojných zákazníkov.
(24. 10. 2019)

pani Chalachanová

Dobrý deň, v pondelok nám boli montovať kuchyňu páni Miroslav Valaský a Peter Valaský a chcem vyjadriť veľkú pochvalu na ich prácu, kuchyňu nám krásne zmontovali, komuikácia s nimi perfektná a samozrejme aj po sebe upratali, takže sme veľmi spokojní :).

Odporúčam týchto pánov každému zákazníkovi.
Ďakujem.
(16.10. 2019)

pani Sveráková

Vážený manažment spoločnosti Decodom. Dňa 18. 04. 2019 som bola po prvý krát vo Vašej pobočke v Trenčíne. Dôvodom bol výber kuchyne, ktorú riešim od februára s viacerým stolármi nielen na Slovensku ale aj v Rakúsku.
Na poslednú chvíľu som si dohodla termín, na odporúčanie mojej mamy v Trenčíne s pani Katarínou Foltánovou. Poradenstvo pani Foltánovej je na veľmi vysokej a profesionálnej úrovni. Aj stolári by sa mali od nej čo učiť. Jej prístup k zákazníkom je príjemný, harmonický a hlavne empatický. Skutočne aj pri nie konkrétnom vyjadrení z mojej strany to vedela ona skonkretizovať a naplánovať do vizuálizácie presne tak ako som si to predstavovala. Takáto synergie je úžasná. Pani Foltánová berie všetky zákazníkove želania do úvahy a hlavne sa nad tým všetkým zamýšľa (v dnešnej dobe vzácne). 

Aj napriek tomu, že som mala ponuky od stolárov, ktoré boli viac individuálne nemala som pri nich takú vnútornú istotu ako pri pani Foltánovej. A hlavne sa nezamysleli nad detailmi ako ona.

Z tohto dôvodu som sa rozhodla k okamžitej objednávke. Samozrejme, budem vyberať aj ďalšie veci do domu ako hosťovskú kuchyňu, detskú izbu, sedačku atď. - teším sa na to, no popri stavbe je to dosť náročné. Dokonca som vás už odporučila aj kamarátke, no to budem riešiť s pani Foltánovou priamo. 

V každom prípade, ak máte nejaký systém na ocenenie pracovníkov, tak ja určite hlasujem za pani Katarínu Foltánovú. Taktiež by som rada povedala, že celý team na pobočke Trenčín je úžasný aj jej kolegyne aj pani vedúca. Vládne tam výborná atmosféra. Hneď ako tam človek vojde, cíti sa príjemne. Som veľmi rada, že som navštívila DECODOM. 

Už sa veľmi teším na dodanie kuchyne a iného nábytku.
(25. 4. 2019)

rodina Sališová

tento týždeň nám namontovali novú kuchynskú linku, ktorú sme si objednali vo Vašej pobočke v Liptovskom Mikuláši. Pri výbere kuchynskej linky a spotrebičov nám pomáhala Mgr. Katarína Lehotská.

Chceme vyjadriť úprimný obdiv nad jej pracovnými schopnosti, vedomosťami a zručnosťami. Bola veľmi trpezlivá, ústretová a ochotná riešiť a zapracovať naše pripomienky a návrhy, vedela nám poradiť v maličkostiach aj v zásadných veciach, tak aby zosúladila naše predstavy a požiadavky na novú kuchyňu. Má veľmi široký prehľad nielen o dôležitých informáciách k produktom, ale aj o detailoch.

Svojimi radami výrazne prispela k nášmu rozhodnutiu zakúpiť novú kuchynskú linku práve vo Vašej spoločnosti. S poskytnutím konzultácií p. Lehotskej sme boli veľmi spokojní a v budúcnosti budeme odporúčať Vašu spoločnosť aj našim priateľom a známym.

Ďakujeme.
(18. 3. 2019)

pani Bernadičová

Touto cestou sa chcem poďakovať vašim zamestnancom! Začalo sa to plánovaním dvoch kuchýň do novostavby v Čabe! Plánoval nám ich p. Barát v Nitre. My sme rady, že to bol práve on!!! Do posledného detailu perfektne vypracované dva plány! Poradil, upresnil nás prečo práve tak a nie inak! Je vidieť, že svoju prácu má rád a to je aj dôkaz spokojného zákazníka!

4. a 5. februára nám boli privezené dve kuchyne, ktoré boli objednané aj s montážou! Dve skupiny montérov! Chlapci sa už pri vykladaní poriadne zapotili, pretože druhá kuchyňa sa musela aj so spotrebičmi, nakoľko pršalo, nosiť cez prvý byt! P. Valaský Miroslav, p. Valaský Peter a druhí dvaja páni (bohužiaľ neviem už  ako sa volali) aj napriek zlému počasiu boli motivovaní! Dobrá nálada vládla na oboch "pracoviskách". Chlapci boli usilovní a nenechali sa vykoľajiť ani svokrinými pohľadmi, ktorá dohliadala pri montáži jej novej kuchyne! A samozrejme ani mojimi. Do posledného šróbika všetko na úrovni! Pri preberaní oboch kuchýň nebolo NIČ načo by sme sa mali sťažovať! Obe skupiny si zaslúžia pochvalu! Len ma mrzí, že neviem mená tých druhých dvoch. 

Veľa vážení p. riaditeľ, môžete byt hrdý nato, že máte takýchto skúsených a motivovaných zamestnancov! Veľa zákazníkov sa sťažuje, keď sa im niečo neľúbi alebo nepozdáva ale keď je zákazník spokojný treba to tiež ukázať a dať najavo, pretože aj to je pozitívna reklama pre vás a vašu firmu!

Kuchyňa sa nekupuje každé dva roky a naše dve, dúfame, že nám budú dlho slúžiť. Ďakujeme! 
(11.2. 219)

pani Ambrušová

Chcem vám veľmi pekne poďakovať za vysokokvalitne odvedenú prácu pri montáži kuchyne u mňa doma dňa 7.1.2019, ktorú mi boli montovať bratia Miroslav a Peter Valaský. Boli proste úžasní a poradili aj vo veciach, okolo kuchyne. Zmontovaná je prekrásna. Želám vám do Nového roka len to najlepšie a veľa spokojných zákazníkov.
(14. 1. 2019)

pani Migačová

Týmto sa chcem poďakovať reklamačnému oddeleniu v Košiciach, konkrétne p. Peter Goldberger za profesionálny a čo si najviac cením, ľudských prístup pri riešení mojej reklamácie. Aj napriek problémom, ktoré som riešila, bola jeho komunikácia stále ústretová a príjemná. Takýto zamestnanci robia vašej spoločnosti dobre meno.
(12. 12. 2018)

pani Školníková

S mojou mamkou sme vaše pravidelné zákazníčky, ktoré sa do vašich prevádzok veľmi radi vracajú znova a znova. Dnes pri kúpe novej postele a nábytku sme boli veľmi milo prekvapené práve vašimi dvoma zamestnancami pani Beata Konyová a pán Jaroslav Toth. Mali veľmi pekný a priateľský prístup, čo nás milo prekvapilo. Tak isto sa nám dostatočne venovali, dobre poradili a ochotne nám poukazovali celý vystavený sortiment a aj katalógy. Touto cesto by sme im chceli poďakovať za ochotu a čas, ktorý nám venovali!
(3. 4. 2018)

pani Olešová

Touto cestou si dovoľujem vysloviť poďakovanie predávajúcej pani Janke Dugovičovej,  predajňa Decodom Trnava.  Uvedenú predajňu som navštívila už viackrát.
V ostatný čas dňa 26.1. aj 27.1.2016 som sa z Bratislavy vybrala do Decodomu v Trnave vybrať obývaciu stenu. Moje rozhodovanie bolo veľmi ťažké. Preto som sa obrátila na poradcu zákazníka. Pani Dugovičová, bola ústretová, ochotná, trpezlivá a svojou odbornosťou mi poradila, pomohla vyskladať a ukázať aj na monitore zostavu, ktorá mi najviac vyhovovala, ktorú som si aj zakúpila.
Pán riaditeľ, prosím odovzdajte moje poďakovanie pani Janke Dugovičovej, aby vždy bola taká milá a ochotná, pretože na zákazníkov to robí príjemný dojem a radi sa do predajne vracajú. Len takýmto spôsobom sa dajú udržať verní zákazníci. 

Vášmu slovenskému výrobcovi a značke Decodom plne dôverujem (v minulosti som mala a ešte aj mám nábytok z bývalého Mieru Topoľčany).
(28. 6. 2017)

manželia Ďugovci

Vážený pán riaditeľ, žijeme v dobe, keď úsmev, milý prístup k zákazníkovi, ochota a radosť z dobrej rady sa akosi vytratili z nášho života. Všetky uvedené vlastnosti sme "našli" vo  Vašom obchodnom centre.  Kúpili sme u Vás novú kuchyňu s jedálenským stolom, obývačku a predsieň. Radosť z krásneho nábytku bola umocnená odbornou profesionalitou a veľmi milým ľudským prístupom pani Anety Ďuríkovej, ktorá sa nám pri výbere nábytku venovala. V súvislosti s Decodomom máme i druhú veľmi dobrú skúsenosť.  Zakúpený nábytok nám doviezli a namontovali bratia Miroslav a Peter Valaský. Okrem vysokej odbornej zručnosti, mali i vzorné vystupovanie a veľmi ústretový prístup. Všetci Vaši spomenutí pracovníci sa vysokou mierou podieľajú na šírení dobrého mena Decodomu. Chceme sa im aj touto formou ešte raz poďakovať a vyjadriť im svoju úctu.
(13. 6. 2017)

pán Humeník

Pozdravujeme vás pán riaditeľ, aj napriek tomu, že žijeme v Bratislave, sme sa rozhodli navštíviť predajňu v Topoľčanoch, kvôli dobrým referenciám. Momentálne zariaďujeme celý byt doslova od podláh, takže pohľad na služby a servis máme zmapovaný do bodky, o to objektívnejšie bude naše hodnotenie. Kuchyňu nám projektovala pani Soňa Stanková, ktorej prístup bol ukážkový. Bola veľmi milá, ochotná a profesionálna. Sadli sme si k nej hneď po konzultácií, ktorú mala pred nami, sedela s nami skoro tri hodiny, a hneď po nás, už čakali ďalší zákazníci. Aj napriek tomu, ani minimálny náznak, že by bola "otrávená". S úsmevom na tvári a s takou ochotou vidieť pracovať človeka, v dnešných časoch je veľmi vzácne. Ak bude kuchyňa takej kvality ako vaši zamestnanci, tak som presvedčená, že budeme nadmiernu spokojní a už teraz sa máme načo tešiť. A túto pozitívnu skúsenosť budeme posúvať ďalej, aby sa aj ostatným dostala táto možnosť ako nám.
(23. 5. 2017)

pani Ráczová

Ako stála a verná zákazníčka Vás musím požiadať o prijatie mojej pochvaly, ktorú chcem apelovať na Vašu zamestnankyňu p. Orosovú v predajni Decodom, Pri Prachárni 4 v Košiciach. Ako každý zákazník, ktorý navštívi predajňu chce, aby mu boli podané dostatočné informácie o tovare do každého detailu a  profesionálne. Kiežby takýchto zamestnancov bolo viac. Musím podotknúť, že to Vaša zamestnankyňa p. Orosová splnila v nad očakávanej miere. Vo vašej predajni sme si objednávali obývaciu zostavu, pri ktorej sa nám dokonale venovala, ukázala nám všetky možnosti a riešenia. Na základe týchto informácií sme spísali objednávku, pri ktorej mi vysvetlila všetky náležitosti. S takou ochotnou asistentkou predaja som sa ešte nikde nestretla. Jej prístup k práci je v dnešnej dobe obdivuhodný. Je veľmi milá a neskutočne ochotná. Má dokonalé predpoklady na vyšší kariérny rast vo Vašej spoločnosti. Preto prosím prijmite moju pochvalu na p. Orosovú z oddelenia nábytku, pretože svojím prístupom ku zákazníkovi ma natoľko motivovala, že som Vás musela kontaktovať. Neviem, akým spôsobom riešite odmeňovanie zamestnancov za ich vykonanú prácu, ale ak by som mohla poprosiť odmeňte ju akýmkoľvek spôsobom vyhovujúcim pre Vás. Pani Orosová má veľký prínos pre Vašu spoločnosť svojim prístupom k zákazníkom a práci. Vďaka vašej zamestnankyni sa opäť rada vrátim do Vašej predajne. Veľmi pekne Vám ďakujem a prajem príjemný zvyšok dňa.
(7. 4. 2017)

pán Vrba

Dobrý deň. Neviem, či bude tento e-mail niekto čítať, ale nedá mi, aby som sa poďakoval všetkým zamestnancom Decodomu v Topoľčanoch, s ktorými sme prišli do kontaktu dňa 17.8.2016 v popoludňajších hodinách. V roku 2009 sme si  v Topoľčanoch objednali a nechali doviesť obývaciu zostavu CANARIA , s ktorou sme doteraz veľmi spokojní. Po rokoch používania sa zub času podpísal len na najviac namáhané úchytky, ktoré sme chceli vymeniť. Ale napriek môjmu intenzívnemu pátraniu tu v Bratislave a následne aj na internete, sa mi také isté nepodarilo zohnať. Po čase sme zastavili v Decodome v Topoľčanoch, opýtať sa  na radu. A tu sa začal zaujímavý príbeh. Už pracovníčky na help desku-u, vyvinuli nekonečné úsilie, či niekde takéto úchytky  nezoženú, volali od čerta k diablovi, až nás nakoniec poslali na reklamačné oddelenie. Tam asi tiež prehádzali celý sklad v snahe nám pomôcť a keď sa to nepodarilo, navrhli nám s malou dušičkou, teda, že nám hneď nevyhoveli, že ak chceme nám to objednajú, a keď zistili, že sme z Bratislavy pošlú na bratislavskú pobočku na Galvaniho ul., kde si to vyzdvihneme. To nie je všetko. Po čase volal osobne asi pán Trška, či sme si tovar vyzdvihli a či je všetko v poriadku.  V Bratislave na nás akosi zabudli a neoznámili nám to, ale on to všetko napravil a overil si, že tovar nás tam čaká a môžeme si vybrať. To sme s radosťou aj urobili.

Verím, že s takýmto prístupom, budú zamestnanci robiť dobré meno Decodomu a my budeme u nich s radosťou ďalej nakupovať.
(15.3. 2017)

pani Hunková

Chcel by som sa poďakovať pani Margite Šufliarskej z Decodom-u Prievidza, za jej ochotu a odbornú znalosť pri navrhovaní a zostavovaní projektu detskej izby. Deťom sa izba páči a to je najlepšie hodnotenie práce Vašej pracovníčky.
(27. 2. 2017)

pani Rumanovičová

Dobrý deň, chcela by som len poďakovať teamu v Bratislave, že veľmi rýchlo vybavili našu reklamáciu. Sťahovali sme sa veľmi rýchlo a potrebovali sme čo najskôr nábytok do domácnosti a po nasťahovaní sme museli reklamovať sedačku. Chcela som len posmeliť a poďakovať za urýchlené vybavenie našej reklamácie.
(14. 1. 2017)

pani Novosedlíková

Vážený pán riaditeľ, nezvykneme písať neznámym ľuďom, ale naša skúsenosť z posledných týždňov nás ako rodinu k tomu prinútila. Chceme vyjadriť veľkú vďaku za prácu Vašej zamestnankyne Ing arch. Stanislave Ďurianovej, ktorá pracuje v predajni nábytku, Lamačská cesta IC Bratislava 4. Odporučili nás na ňu naši známi, ktorí si u nej objednávali kuchyňu. Je vzácne stretnúť sa dnes s takouto výbornou pracovníčkou, ktorá popri svojej odbornosti, prejavila veľkú dávku trpezlivosti, nápaditosti a ochoty vyhovieť predstavám a požiadavkám zákazníka. Od začiatku objednávania kuchynskej linky až po konečné dodanie sme boli vďační za jej ústretovosť a maximálnu snahu uspokojiť zákazníka. Prajeme Vám, aby ste mali aj v budúcnosti radosť z Vašich pracovníkov.
(8. 12. 2016)

pani Michalková

Dobrý deň, pán riaditeľ, veľmi rada Vám píšem tento mail, pretože chcem vyjadriť spokojnosť s Vašimi výrobkami, konkrétne kuchyňami a s ochotným a trpezlivým prístupom Vašich zamestnancov. Zariaďujeme si nový dom a po dobrej skúsenosti s linkou sme sa znova obrátili na Decodom. Pri riešení súčasnej kuchyne nám pomáhala veľmi milá a šikovná pani Tálová. Keby sme sa tak všade stretli s takými profesionálmi. Teraz už čakáme na dodanie kuchynky a tešíme sa. 

Želám Vašej spoločnosti veľa úspechov a kreativity.
(17. 11. 2016)

pani Rerková

Vážený pán riaditeľ, chcem Vám tlmočiť môj hlboký obdiv a poďakovanie za skvelý odborný i ľudský prístup Vášho zamestnanca pána Františka Čekovského z popradskej predajne Decodomu.

V týchto dňoch som si u Vás objednala kuchyňu a Váš zamestnanec mi bol pri výbere, zostavovaní a celej koncepcii budúcej kuchyne veľmi nápomocný a mimoriadne ochotný. Samozrejme, že som sa mu osobne poďakovala, ale tento mail píšem v dobrej viere, aby ste vedeli, akých zamestnancov máte, ktorí robia skvelú reklamu Vašej firme. 

Želám Vám čo najviac takých pracovníkov, akým je pán František Čekovský v Poprade. Dúfam, že budem minimálne tak spokojná aj s Vaším produktom – mojou budúcou kuchynskou zostavou.
(16. 10. 2016)

pán Reťkovský

Vážená pani personálna riaditeľka, 

neviem na koho sa vo Vašej firme obrátiť, tak som si podľa portálu vybral Vás a dovoľujem si touto cestou Vám tlmočiť poďakovanie za príkladný prístup Vašich pracovníkov, ktorí mi odstraňovali  pred pár dňami malú závadu na kuchynskom zariadení. Pre informáciu, tovar kúpil som od Decodomu, predajňa Martin a to zariadenie kuchyne a obývačky do novostavby môjho rodinného domu, kde som sa taktiež stretol s príkladným prístupom pri príprave zákazky (vizualizácia), odborných rád Vašej zamestnankyne p. Predajnošovej Eleny.

Vaši zamestnanci, svojim profesionálnym prístupom, odbornosťou, jednaním, ochotou, robia dobré meno Vašej firmy a firma majúca takýchto zamestnancov by mala byť na nich hrdá, pretože môže na nich "stavať"!.

Jedná sa o pána Michalku a ešte jedného pána (meno som zabudol). Prosil by som Vás, keby Ste ich  formou podľa Vášho uváženia, pochválili, prípadne odmenili. 

Ešte raz srdečná vďaka.
(5. 9. 2016)

manželia Valloví

Vážený pán riaditeľ, 

existuje jedno humorné úslovie, ktoré vraví, že "odkedy vymysleli peniaze, ďakovať netreba".

Toto úslovie však plne nevystihuje našu dobrú skúsenosť s vašou spoločnosťou. Keďže sme sa, ako vaši zákazníci, stretli s výborným prístupom, maximálnou ústretovosťou a službami, ktoré iné firmy považujú za nadštandard, radi by sme vyjadrili našu vďaku a pochvalu aj týmto emailom. 

Obzvlášť radi by sme vyzdvihli odborné poradenstvo a pomoc. Naše poďakovanie v tomto smere patrí najmä pani Ing. Kataríne Gálisovej, ktorej profesionálny prístup, trpezlivosť, ako aj prirodzená ochota zákazníkovi dobre poradiť bola vždy príkladná a neraz i veľmi užitočná.  

Sme presvedčení o tom, že vám takáto profesionalita a dobrí zamestnanci pomôžu udržať si výborné renomé a budete, ako spoločnosť, aj naďalej len prosperovať.  

Želáme vám mnoho ďalších spokojných zákazníkov a veľa pracovných úspechov na čoraz náročnejšom trhu. 

S pozdravom
(15. 8. 2016)

pani Podoláčková

Dobrý deň, dovoľte mi, aby som vyjadrila spokojnosť s obsluhujúcim personálom v predajni Decodom v Trenčíne. Predajňu som navštívila dňa 29. apríla s manželom za účelom prieskumu výberu sedacej súpravy, prípadne kuchyne, nakoľko zvažujeme obnovu bytového zariadenia. Pani Anna Záhumenská nám ochotne a veľmi profesionálne vysvetlila všetky údaje, možnosti, kombinácie, rozmery, vytlačila i podrobné informácie sedacích súprav, o ktoré sme prejavili záujem (HomeStyle Moldau, Emotion Toulouse-S), aby sme si v pohodlí domova mohli v kľude premyslieť, premerať a všetko zvážiť a to bez nátlaku na predajnom mieste. Odovzdala nám i svoju vizitku - poradcu zákazníka s kontaktnými údajmi, pre prípad ďalších otázok, na ktoré by bola ochotná odpovedať. K napísaniu mailu ma inšpirovala svojim pracovným mottom na stránke Decodomu Trenčín pani vedúca Bc. Jaroslava Dugová, ktorá vidí rozdiel medzi zamestnaním a prácou a myslím si, že pre pani Annu Záhumenskú to platí prirodzene, táto práca je jej zmyslom života, čo bolo na nej vidieť a emocionálne cítiť, že túto prácu vykonáva telom i dušou. Úcta patrí p. vedúcej, ktorá si vyberá takýchto ľudí do svojho tímu a manažmentu vedenia, ktorý to celé riadi a tým dáva možnosť rastu a postupu šikovným ľuďom s cieľom mať spokojných zákazníkov.
(22. 7. 2016)

pán Krump

Pekný deň, rád by som týmto spôsobom vyslovil pochvalu Vášmu zamestnancovi Ondrejovi Rodnému, ktorý mi na pobočke v Púchove ochotne vypracoval vizualizácie kuchýň, pričom dokonca prekročil otváracie hodiny a vizualizáciu ústretovo dokončil mimo svoju pracovnú dobu.
(16. 6. 2016)

pán Zicháček

Vážený pán riaditeľ, nezvyknem vypisovať pochvaly vedeniu na ich zamestnancov, ale v tomto prípade mi to nedá. Staviame rodinný dom a ten kto staval svojpomocne vie, koľko je okolo toho starostí. Stretol som sa s nespočetným množstvom ľudí, ktorí mi ponúkali svoje služby, produkty... a už som z nich unavený, lebo mnohí sú ... 

Prišli sme do štádia, kedy začíname riešiť interiér, podlahy a časť nábytku, hlavne teda kuchyňu. Na trhu je ponuka nielen výrobcov, ale hlavne variant výrobkov a dekorov nekonečná. A to je pre človeka ako som ja už HOROR. Ako píšem ponuka je široká. Sused hovorí, ja mám super kuchyňu od poliaka, dám ti naňho kontakt ..., sestra - nám robil kuchyňu známy stolár, super..., atď., atď. To človeka potom privádza do stavu totálneho vyhorenia, pretože je mi jasné, že keď chce človek čokoľvek, musí hľadieť rovnako na kvalitu, ako na cenu. Čo v tomto prípade tiež nie je zanedbateľná položka a kuchyňa je dnes rozhodne aj záležitosť estetiky. 

Ale ako sa správne rozhodnúť. Asi pred piatimi rokmi bola v Decodome manželka vyberať kuchyňu pre svokru, kde teda bola spolu s bratom a aj vtedy bola spokojná s personálom, ako aj s kuchyňou. Rovnako si u Vás vybral kuchyňu aj jej druhý brat, asi pred rokom a tiež je spokojný, napriek tomu, že obe tieto kuchyne boli z tých lacnejších. Rozhodli sme sa preto s manželkou znova navštíviť Decodom. 

No a teraz to hlavné, prečo píšem. Z rôznych predajcov som už fakt unavený, ale musel som... :-). Od začiatku som bol ale milo prekvapený s prístupom Vášho zamestnanca, ktorý ochotne vypočul naše požiadavky a fakt nenásilne príjemne rozpracoval našu kuchyňu. Zaujalo ma u neho nielen príjemné vystupovanie, ale hlavne odbornosť a široký rozhľad v danej problematike. Nielen v technickej oblasti, ale aj v estetickom cítení. Rovnako aj so spotrebičmi. 

Stretnúť sa dnes v obchode s pracovníkom, ktorý je skutočne odborník v tom čo robí je už asi rarita. Pri tom, keď človek stavia dom stretne veľa predajcov, ale aby stretol odborníka, to už ťažko. Už Vás nebudem ďalej zdržovať mojimi pocitmi, ale nedalo mi a musel som ukázať na človeka, ktorý si to skutočne zaslúži. Prajem Vám ( aj nám spotrebiteľom ) viac takýchto pracovníkov, ktorí sú v dnešnej dobe "ohrozeným druhom", ktorí zamestnancom udržia dobré meno, zákazníkov a neposlednej miere potrebný zisk. Aby som nezabudol, jeho meno je Martin Poruban a pracuje v predajni v Trenčíne. Patrí mu veľké ĎAKUJEM.
(15. 5. 2016)

pani Fecková

Navštívili sme predajňu Decodom v Poprade za účelom vizuálne sa oboznámiť s Vašim nábytkom a následne vypracovaním grafického návrhu kuchynskej zostavy. Pri výbere a plánovaní kuchyne sme sa stretli s veľkou ochotou a mimoriadnou trpezlivosťou. Oceňujeme odbornosť, profesionálny prístup a priateľské jednanie počas grafickej animácie v 3D programe pracovníka Bc. Moravčíka, ktorý má cit pre kontakt so zákazníkmi. Jeho jednanie, vysoká odbornosť v danej oblasti a nasadenie nás milo prekvapili. Pri plánovaní a výbere nám poskytol cenné rady a návrhy k našej spokojnosti. Chceli by sme vyzdvihnúť jeho odbornú obsluhu, s akou pristupoval k našim požiadavkám, ktoré zapracovával a snažil sa vyjsť maximálne v ústrety a k spokojnosti. Z predajne sme odchádzali s objednávkou kuchynskej zostavy a maximálne spokojní a nadšení. Práve takýto zamestnanci robia dobré know – how spoločnosti. Chcem sa poďakovať a zaželať Vám všetko dobré, veľa spokojných zákazníkov a úspechov.
(8. 4. 2016)

pani Galliková

Dobrý deň, aj napriek pracovnej vyťaženosti, som sa rozhodla reagovať na Vášho zamestnanca v predajni v Poprade. Bola by som rada, ak by sa tento email dostal k niekomu kompetentnému. Dňa 20.3.2015 sme navštívili predajňu v Poprade s cieľom navrhnúť si kuchyňu podľa našich predstáv. Tak sme oslovili pracovníka aby nám pomohol s výberom materiálu a podobne. Milo a ochotne sa nám venoval aj napriek rušnej situácii na predajni. Tak nás usadil a začali sme navrhovať kuchyňu. Všetko nám bolo do detailov vysvetlene a ukázané od výklopov, výsuvov cez výplň skriniek , vzorových košov a varných dosiek. Boli sme v časovej tiesni nakoľko bolo asi približne 30 min. pred koncom pracovnej doby no napriek tomu sa nám Váš zamestnanec venoval na plno a ani 3 minúty pred koncom sme nemali pocit, že nás "vyháňa" z predajne. Boli sme veľmi milo prekvapení z prístupu a ochoty vysvetliť nám do najmenších detailov nami zvolenú kuchynskú linku. Boli by sme veľmi radi ak by niekto z kompetentných aspoň formou pochvaly, odmenil pána Jána Moravčíka ( zástupcu vedúceho predajne), že to ako pristupuje k ľuďom , ako je školený a celkový dojem zanechávajú dobrý pocit zákazníka pri odchode z Vašej predajne. Ešte sú ľudia, ktorým na takomto prístupe záleží. Budem očakávať spätný email, komu a akým spôsobom bol menovaný zamestnanec pochválený. Ďakujem. Prajem príjemný deň.
(24. 3. 2016)

pán Laurinčík

Dobrý deň, som častým odberateľom kvalitného nábytku spoločnosti Decodom a musím pochváliť prístup a ochotu zamestnancov na predajni Decodom Trenčín. Málokto sa stretne s takou profesionalitou a trpezlivosťou akou pristupujú zamestnanci uvedenej pobočky k zákazníkovi. Prajem im veľa úspechov v pracovnom aj osobnom živote.
(8. 2. 2016)

pán Derco

Dobrý deň, rád by som napísal pár ďakovných slov spoločnosti Decodom. Keď sme sa s manželkou rozhodli pre novú kuchynskú linku a navštívili pobočku v Košiciach, ochotne sa nám venoval pán Ing. Martin Matej. Nesmierne oceňujem jeho realizačné nápady, návrhy, rady a pomoc pri výbere kuchynskej linky. Vďaka nemu sme si vybrali krásnu linku Gala odtieň Ivory, z ktorej sa tešíme a veríme, že nám poslúži roky.
(28. 1. 2016) 

pán Köteleš

Asi po 20 rokoch som podľahol nátlaku manželky a súhlasil som s výmenou našej kuchyne. Ona už niekoľko mesiacov prezerala katalógy, reklamy a inú podobnú literatúru. Jej voľbou bola kuchyňa zn. Oresi, ktorú sme si boli pozrieť aj v ich stánku v Hypernove v Košiciach. Potom sme však navštívili aj vašu predajňu v Rožňave. Ujala sa nás pani Beata Kónyová. To čo nasledovalo, bolo pre mňa neuveriteľné. Pani Kónyová nám úplne nenásilným spôsobom predviedla celú ponuku, o ktorú mala manželka záujem. Videl som, že manželka radikálne zmenila názor na dodávateľa kuchyne. Vizualizácie, ktoré nám pani Kónyová predvádzala boli neuveriteľne plastické, presvedčivé a pohotové. Okrem toho pani Kónyová dokonale poznala funkčnosť jednotlivých prvkov, vysvetlila spôsob fungovania mechanických komponentov, že aj ja som žasol. Je teda jasné, že sme si novú kuchyňu objednali u vás. Ďalším šokom pre mňa bolo absolútne presné dodržanie dodacej lehoty. To sa mi doteraz ešte nestalo. Nesmiem zabudnúť vyzdvihnúť aj kvalitu montáže, ktorú vykonal pán Stachura. Bol presný, odborne zdatný a aj dostatočne rýchly. Chcem teda na záver vysloviť poďakovanie a obdiv celému kolektívu predajne Decodom v Rožňave za empatický prístup, ochotu, odbornosť, dochvíľnosť a celkový prístup. Osobitne to platí pre pani Beatu Kónyovú, ktorej prístup bol neuveriteľný a na slovenské pomery neobvyklý a zriedkavý. Verím, že s kuchyňou budeme spokojní a ak by sme ju opäť po dvadsiatich rokoch chceli opäť meniť, stavíme na dobrú skúsenosť. P.S.: Podnikateľom roka môže byť len podnikateľ, ktorý má takých pracovníkov, ako máte Vy v predajni v Rožňave.
(12. 12. 2015)

pani Rydziová

Dobrý deň! Chcela by som sa poďakovať pracovníkom Decodomu v Trenčíne. Pomohli a poradili mi pri výbere nábytku do celého bytu. Taktiež montáž a dovoz nábytku hodnotím na výbornú. S pozdravom vaša spokojná zákazníčka.
(9. 11. 2015)

pani Gerschdorfová

Dobrý deň pán riaditeľ, píšem Vám lebo chcem pochváliť Váš neuveriteľne milí personál v predajni Decodomu v Trenčíne. Žijem v Taliansku už skoro 10 rokov vydala som sa tu a teraz momentálne dokončujeme dom. Videla som váš katalóg Decodomu na internete ale mi ho pravdu povediac odporučili aj moje kamarátky. Veľmi sa mi páčili veci v ňom a neuveríte prišla som na pár dní domov pred 10 dňami a objednala som si u vás celú obývaciu súpravu, sedačku, kreslo, skriňu a kúpila ďalších pár doplnkov do domu. Máte veľmi dobrý výber môžem povedať. A je fakt neuveriteľné že ja z Talianska si prídem kupovať nábytok na Slovensko ale môžem z úprimného srdca povedať že mi veľmi padlo všetko do oka čo som si vybrala a urobila som dobre prísť do vašej predajne! Chcem Vám pán riaditeľ ale predovšetkým povedať a pochváliť hlavne Váš veľmi milí a kvalifikovaní personál, vážne veľmi na úrovni ochotní a milí. Poviem Vám že tu v Taliansku málokde stretnete tak ochotní personál ako máte na predajni v Trenčíne. Určite sa do vašej predajne vrátim!
(22. 10. 2015)

pani Bariakova

Dobrý deň prajem pani Tálova.

Chcela by som sa Vám z celého srdca poďakovať za všetko Vaše úsilie, ochotu, ústretovosť a hlavne profesionalitu a úžasný prístup pri tvorbe a realizácii mojej krásnej kuchyne, ktorá už nie je len nakreslená na papieri, ale stoji v mojom byte a mám z nej obrovskú radosť! :-) Všetko prebehlo absolútne hladko, páni, ktorí boli kuchyňu montovať boli úžasní a veľmi milí, dokonca zapojili aj môjho syna, ktorý má z toho zážitok na celý život a keď odchádzali, tak za nimi doslova plakal :-). Prikladám zopár fotiek ako sa realizácia podarila a veľmi rada budem informovať Vášho pána riaditeľa akú skvelú odborníčku a človeka s obrovským srdiečkom má vo svojom tíme! Ďakujem Vám ešte raz za všetko a verím, že sa ešte uvidíme!

Prajem Vám dovtedy veľa krásnych dni, plných úsmevu :-)
(2. 9. 2015)

pani Jančeková

Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať za veľmi ústretový prístup Vašej zamestnankyne z predajne v Topoľčanoch - pani Ľudmile Masarykovej, ktorá nám bola veľmi nápomocná pri kúpe našej novej kuchynskej linky. 

Kuchyňu sme si vybrali v rámci výpredaja, ktorý som si všimla na internetovej stránke a bola k dispozícii vo vašej prevádzke v Topoľčanoch 16. 01. 2016. Bola to sobota a ja som si len robila prieskum, či je kuchyňa ešte dostupná, či nie je už rezervovaná. Telefonovala som na dve zverejnené telefónne čísla, ale keďže to bolo ešte skoro ráno, nepodarilo sa mi dotelefonovať. Aké bolo moje prekvapenie, keď ma z oboch čísel kontaktovali po krátkom čase Vaši zamestnanci a ochotne mi odpovedali na moje otázky. Po týchto telefonátoch som ešte nebola definitívne rozhodnutá, či si ju vyberiem, predsa je to investícia, o ktorej človek uvažuje dlhší čas. Pani Masaryková bola veľmi ochotná, niekoľko raz sme spolu ešte v ten deň telefonovali, poskytla mi všetky dostupné údaje a  v nedeľu sme sa spolu s manželom vybrali kuchyňu pozrieť a doslova "ohmatať" a rozhodli sme sa, že ju kúpime. Keďže sme potrebovali ešte doložiť doklady, ktoré sme pri sebe nemali, bola som veľmi milo prekvapená, keď pani Masaryková bola ochotná prísť do práce aj ďalší deň, hoci mala mať voľno a celý proces sme úspešne vďaka jej ochote a ústretovosti dotiahli do konca. Je to moja druhá kuchyňa, ktorú si v živote kupujem, ale je od toho istého výrobcu, od Vás z Decodomu. Tá prvá má 25 rokov a verím, že rovnako dobre a dlho bude slúžiť aj táto druhá.

Som milo prekvapená, ako sa personál Decodomu veľmi ústretovo správa ku svojmu zákazníkovi a hľadá všetky spôsoby, ako uspokojiť jeho požiadavky a vyriešiť dilemy. Kuchyňu už máme zloženú u nás doma, tak sa veľmi teším, keď už bude v plnej prevádzke.

Držím Vám palce, aby ste mali veľa ďalších spokojných zákazníkov.
(21. 8. 2015) 

pán Šimek

Pekný deň Vám  prajem, týmto mailom by som chcel pochváliť Vašu zamestnankyňu Zuzanu Talovú, ktorá s nami robila návrh kuchyne vo Vašom Obchodnom Dome v Topoľčanoch. Jej prístup bol veľmi ľudský i profesionálny a mali sme veľmi príjemný pocit po dokončení objednávky s touto Vašou zamestnankyňou. Ešte raz sa jej chcem i touto cestou poďakovať.
(14. 7. 2015)

pani Kapalová

Touto cestou by som chcela pochváliť Vašu zamestnankyňu p. Pitoňákovú z prevádzky Decodom v Poprade. Táto zamestnankyňa si zaslúži veľký obdiv za trpezlivosť, veľmi pro-klientsky prístup, ochotu zodpovedať na všetky otázky a urobiť všetko pre spokojnosť klienta. Dňa 01.10.2014 sme kupovali manželskú posteľ s matracmi, veľmi som uvítala možnosť matrace si skutočne vyskúšať, v pokoji sa rozhodnúť, pri výbere postele nám tiež veľmi ochotne poradila. Dokonca bola veľmi trpezlivá aj s našou dvoj – ročnou dcérou, ktorá zas až taká trpezlivá nebola:-) Dovolila jej kresliť si, popozerať si detskú kuchynku.. Vážne, keby boli vo všetkých obchodoch takýto milí zamestnanci, určite by ľudia radšej nakupovali.. Myslím si, že Vaša firma môže byť rada, že takúto zamestnankyňu má.. určite sa do tejto prevádzky radi vrátime a budeme vyhľadávať pomoc práve od p. Pitoňákovej.
(7. 6. 2015)

pani Žihlavniková

Dobrý deň, touto cestou sa vám chcem poďakovať za profesionálne služby, Decodom v Poprade. Zvlášť pani Smatanovej pri plánovaní novej kuchyne, s ktorou som maximálne spokojná. S pozdravom vaša zákazníčka.
(11. 5. 2015)

pani Pirožeková

Rada by som týmto vyjadrila veľkú spokojnosť s prístupom Vašich zamestnancov k zákazníkom. Dom nábytku Decodom v OC Casovia v Košiciach som navštívila už viackrát a zakaždým som sa stretla s ochotou a milým prístupom. Moja veľká vďaka patri p. Lucii Bérešovej, ktorá mi radila pri výbere lôžka a matraca s odbornosťou, mimoriadnou trpezlivosťou a ochotou. Ďakujem a želám firme Decodom veľa úspechov a spokojných zákazníkov.
(20. 4. 2015)

pani Švecová

Dobrý deň p. Vandžúr, na stránke Decodomu som na Vás našla kontakt ako na vedúceho pobočky v Košiciach. Momentálne prerábame byt a už párkrát sme sa boli vo vašej predajni inšpirovať ako aj už máme za sebou pár nákupov. Za každou jednou návštevou sme boli veľmi spokojní. Váš personál je veľmi ochotný, ústretový a veľmi milý. V každom jednom oddelení sa nám venovali a poradili nám. Je málo obchodov kde v dnešnej dobe sa nájde takýto prístup. Určite sa k Vám ešte vrátime. Držíme Vám palce a ďakujeme.
(12. 3. 2015)

pán Cesnek

Dobrý deň, píšem síce až na druhý deň po udalosti, ale o to väčší je to dôkaz mojej úprimnosti - chcel by som sa veľmi pekne poďakovať vášmu zamestnancovi Mgr. Jánovi Halmovi z Decodomu v Trnave za jeho neskutočnú profesionalitu, odbornosť, trpezlivosť, ochotu, perfektné rady pri objednávke mojej budúcej (už druhej) kuchyne od vašej spoločnosti. Vyhľadal som si aj jeho nadriadenú, ktorej som tiež vyjadril absolútnu spokojnosť s jeho prístupom, ktorá bola v absolútnom kontraste s predchádzajúcim dňom, kde ma iný "pán poradca" nechal čakať od 16.00 do 19.00 t.j. 3 hodiny, hoci mi na začiatku sľúbil, že ma zoberie. No nechcem písať o ňom, meno som si už ani nezisťoval, ale skutočne, celú situáciu, povesť, meno fakt zachránil pán Halmo svojím už skutočne profesionálnym prístupom a hlavne odbornosťou. Do nového roka 2015 vám prajem veľa takýchto pánov Halmov, ktorí by vedeli nielen obrátiť pôvodný hnev zákazníka, ale udržať aj jeho vernosť k vašej spoločnosti.
(24. 2. 2015)

pán Libák

Dobrý deň.

Minulý týždeň sme boli u vás na obhliadke sedacích súprav a obsluhovala nás slečna/ pani Alena Orosová. Chcel by som ju touto cestou veľmi pochváliť a to hlavne za jej profesionálny prístup k zákazníkovi a informovanosť. Veľmi ma jej prístup potešil a to nás aj presvedčilo práve o kúpe sedacej súpravy Brandon. 

Taktiež pracujem na pozícií, kde prichádzam do styku so zákazníkom a osobná skúsenosť je taká, že ľudia sa ozvú iba keď sú nespokojní a chcú sa sťažovať, až na pár výnimiek, ktorí si ozaj cenia prácu iných ľudí. Ja si vážim prístup slečny/pani Orosovej.

Ďakujem. Prajem pekný a príjemný deň.
(21. 1. 2015)

manželia Horníkovci 

Dovoľte, aby sme vyjadrili svoju absolútnu spokojnosť s pracovníkmi p. Drábikom a p. Geťkom, ktorí nám montovali kuchynský a obývačkový nábytok. Menovaní sa prejavili ako veľkí profesionáli čo sa týka ústretovosti, komunikácie ale hlavne stopercentne odvedenej práce. Ubezpečujeme Vás, že i náš syn, ktorý si v Decodome objednal nábytok, bude požadovať ich služby. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a čo najviac podobných zamestnancov.
(17. 12. 2014)

pán Knézel

Po dlhých rokoch spolužitia s manželkou Darinou sme sa rozhodli, že obnovíme svoj nábytok v obývacej izbe, tak sme sa vybrali do obchodov.  U nás v Galante máme zopár predajcov nábytku, ale Trnava je väčšie mesto s väčšími možnosťami a výberom. Jedného dňa, presnejšie 4.11.2014 sme sa vybrali do predajne Decodom v Trnave. Hneď nás oslovil vystavený nábytok, usporiadanie predajne ako aj ochotný personál. Ujal sa nás jeden pán - predajca - Cepko Jaroslav, ktorému sme vysvetlili, že čo hľadáme, aký typ a druh nábytku, ale bez užšej špecifikácie. Samozrejme nás zaujímala ako kvalita, cena, tak aj možnosti dodania do Vianoc roka 2014.

Na počudovanie nás oboch uvedený predajca, ktorého meno sme však vtedy ešte nevedeli, bol veľmi ochotný. Previedol nás celou predajňou, poukazoval typy nábytkov, možnosti kombinácií a s ohromným prehľadom o sortimente tovaru, až som sa čudoval ako je to možné všetko si zapamätať. Nakoniec sme sa rozhodli pre nábytok typu Manhattan s kombináciou s typového radu Point+. Koniec koncov sme mali trochu aj šťastie, lebo v predajni sme zistili aj výšky poskytovaných zliav a hlavne, že do Vianoc máme všetko doma.

Uvedený predajca s nami spísal objednávku, išli k pokladni zaplatili a o mesiac tak ako sľúbil bolo všetko doma a mohli sme sa tešiť z nového nábytku. Vianoce dopadli perfektne a všetci moji známi s úžasom pozerali na naše nové zariadenie obývacej izby. Medzi časom švagor, ktorý je rímsko-katilícky kňaz, bol preradení na nové pôsobisko v Bratislave a potreboval zariadiť priestory, ktoré mu boli poskytnuté Arcibiskupským úradom. Nakoľko videl náš nábytok tak sme s ním išli do Trnavy do Decodomu. Zhodou okolností v predajni bol prítomný pán Cepko, ktorý veľmi ochotne nás previedol aj so švagrom po predajni a dopadlo to presne tak ako s nami. Ochotne, s kľudom Angličana a v pomerne krátkom časovom horizonte tak dobre poradil, že sme boli s jeho prácou predavača maximálne spokojní. 

Touto cestou by som sa chcel ako v našom tak aj v mene Mons. Adamkoviča poďakovať Vášmu zamestnancovi pánovi Jaroslavovi Cepkovi za ochotu a trpezlivosť a za dobré rady pri výbere tovaru. Nestáva sa to každý deň, že človek stretne tak ochotného predavača v predajni s takým obrovským prehľadom o ponúkanom tovare a pri takom širokom výbere, akú sme vo Vašej prevádzke našli. Ešte raz by sme sa chceli poďakovať za jeho prístup a vysokú odbornosť s akou nás sprevádzal počas celého nákupu, z ktorého sme odchádzali maximálne spokojní a potešení a to je celý dôvod prečo sme sa rozhodli sa poďakovať pánovi Jaroslavovi Cepkovi ako aj firme Decodom Topoľčany. 

S úctou Vaši zákazníci.
(24. 11. 2014)

pán Novanský

Na stránke Decodom som si našiel na Vás kontakt a nedá mi sa podeliť o moje pocity pri návšteve v predajni v Trnave. Tak isto pracujem v obchode, už niekoľko rokov a viem, že je dôležité zákazníka nie len získať, ale hlavne udržať. 

Chcem touto cestou vysloviť poďakovanie a spokojnosť s akou sa stretávam vo vašej predajni v Trnave! 

Pred časom (viac ako dva roky) sme kupovali kuchynskú zostavu Nela a keďže sme sa presťahovali, boli sme nútený dokúpiť ďalšie skrinky. Vytvorili sme objednávku a čakáme. Keďže spodnú skrinku sme potrebovali skôr a bola k odberu, hneď našiel Váš personál riešenie – rozdeliť objednávku. Vďaka tomuto riešeniu som si dnes mohol spodnú skrinku, na ktorú je naviazaná celá spodná časť linky (kachličky, pracovná doska, dres + batéria + odtok, umývačka riadu, vstavaná rúra, varná doska) prevziať. Musím podotknúť, že tovar bol podľa Vášho systému ešte na ceste! No predsa sa išli presvedčiť či je aj fyzicky a urobili všetky kroky k tomu aby ho mohli operatívne vydať a tým uspokojiť zákazníka. Vďaka tomuto prístupu Vášho personálu (ochota hľadať riešenie) môžeme už dnes začať s prácami tak, aby sme mali pekné Vianoce. Vrchné skrinky by mali prísť na budúci týždeň. Tie už nie je problém osadiť dodatočne. 

Ale nedá mi, aby som nespomenul aj možnosti k zlepšeniu. Máme objednanú aj zostavu Step 03, aby sa hodila ku kuchynskej linke (jeden veľký priestor). Dodanie tohto kompletu však viazne na jednoduchej poličke za 14€. Je mi ľúto, ale jedna polička blokuje celú objednávku! Myslím, že pokiaľ nie je, nuž bude dodaná dodatočne. Nakoľko sa jedná o zostavu, nevedia mi na predajni pomôcť. 

V každom prípade chcem vyzdvihnúť aj prozákaznícky prístup, empatiu a hlavne komunikáciu (je nám ľúto, mrzí nás to...) s akou pristupujú v predajni k zákazníkom. 

Keďže, ako som spomenul, pracujem v obchode, vážim si takýto prístup a nedá mi sa oň podeliť nie len s Vami, ale aj s okolím.
(10. 10. 2014)

pani Horvathová

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za služby a tovar, ktorý som opakovane nakupovala, mám kuchyňu Astoria z výpredaju z Decodomu Trnava aj so spotrebičmi. Takú ústretovosť a ochotu akú majú pracovnici v Trnave som už veľmi dlho nezažila. Osobitne sa chcem poďakovať p. Halmovi a aj šoférom z Topoľčian, ktorí sú taktiež veľmi ľudskí a hlavne pracovití. Ďakujem a želám veľa úspechov.
(22. 9. 2014)

pani Hamarová

Dobrý deň prajem, rada by som týmto vyjadrila pochvalu a vysokú spokojnosť s Vašou pracovníčkou Margarétou Chrenovskou. 

Objednávam si u Vás kuchynskú linku so spotrebičmi a všetkým príslušenstvom, absolvovala som časovo náročné stretnutie, kde mi táto milá, fundovaná, neskutočne ochotná a príjemná osoba pomohla vytvoriť obraz kuchyne do novostavby podľa mojich prianí a predstáv, nenúteným spôsobom ma usmernila, ak som nemala konkrétnu predstavu, ukázala a demonštrovala prípadne možnosti a variácie.
Vzhľadom k tomu, že stavba rodinného domu je činnosť veľmi náročná a stresujúca, považujem a hodnotím prístup Margaréty Chrenovskej ku mne ako vysoko profesionálny, fundovaný, ľudský a príjemný.
Želám firme Decodom veľa ďalších spokojných zákazníkov a prajem všetko dobre celému manažmentu a vedeniu.
(18. 8. 2014)

pani Jančeková

Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať za veľmi ústretový prístup Vašej zamestnankyne z predajne v Topoľčanoch - pani Ľudmile Masarykovej, ktorá nám bola veľmi nápomocná pri kúpe našej novej kuchynskej linky. 

Kuchyňu sme si vybrali v rámci výpredaja, ktorý som si všimla na internetovej stránke a bola k dispozícii vo vašej prevádzke v Topoľčanoch 16. 01. 2016. Bola to sobota a ja som si len robila prieskum, či je kuchyňa ešte dostupná, či nie je už rezervovaná. Telefonovala som na dve zverejnené telefónne čísla, ale keďže to bolo ešte skoro ráno, nepodarilo sa mi dotelefonovať. Aké bolo moje prekvapenie, keď ma z oboch čísel kontaktovali po krátkom čase Vaši zamestnanci a ochotne mi odpovedali na moje otázky. Po týchto telefonátoch som ešte nebola definitívne rozhodnutá, či si ju vyberiem, predsa je to investícia, o ktorej človek uvažuje dlhší čas. Pani Masaryková bola veľmi ochotná, niekoľko raz sme spolu ešte v ten deň telefonovali, poskytla mi všetky dostupné údaje a  v nedeľu sme sa spolu s manželom vybrali kuchyňu pozrieť a doslova "ohmatať" a rozhodli sme sa, že ju kúpime. Keďže sme potrebovali ešte doložiť doklady, ktoré sme pri sebe nemali, bola som veľmi milo prekvapená, keď pani Masaryková bola ochotná prísť do práce aj ďalší deň, hoci mala mať voľno a celý proces sme úspešne vďaka jej ochote a ústretovosti dotiahli do konca. Je to moja druhá kuchyňa, ktorú si v živote kupujem, ale je od toho istého výrobcu, od Vás z Decodomu. Tá prvá má 25 rokov a verím, že rovnako dobre a dlho bude slúžiť aj táto druhá.

Som milo prekvapená, ako sa personál Decodomu veľmi ústretovo správa ku svojmu zákazníkovi a hľadá všetky spôsoby, ako uspokojiť jeho požiadavky a vyriešiť dilemy. Kuchyňu už máme zloženú u nás doma, tak sa veľmi teším, keď už bude v plnej prevádzke. 

Držím Vám palce, aby ste mali veľa ďalších spokojných zákazníkov.
(27. 7. 2014)

pani Bakalová

Vyjadrujem pochvalu a vďaku Vašim zamestnancom , Ing. Kataríne Gálisovej za jej ochotu a skutočne milý prístup pri výbere a cenných radách pri nákupe kuchyne , taktiež montážnikom Miroslavovi a Petrovi Valaským, ktorí v kľude a s rozvahou previedli montáž. Mať takýchto zamestnancov je určite snom každého zamestnávateľa. Ešte raz veľká vďaka, veľa spokojných zákazníkov, veľa úspechov.
(23. 6. 2014)

pani Matejovičová

Po rôznych úvahách a zvažovaniach som sa rozhodla pre objednanie kuchyne Decodom, v Topoľčanoch. Ako prvá pracovníčka, na ktorú som natrafila a ujala sa ma bola Ing. Martina Grmanová. Chcela by som vyzdvihnúť jej prístup, trpezlivosť a ochotu, s akou pristupovala k mojim požiadavkám, ako ich zapracovávala a snažila sa mi vyjsť maximálne v ústrety aj pri riešení atypických požiadaviek. Veľmi chcem oceniť jej prístup a ochotu, jej odbornosť a profesionalitu. Návrh, ktorý spracovávala sme viackrát menili, napriek tomu bola stále veľmi ochotná a príjemná. Bola som nadšená jej prístupom k zákazníkovi. Som veľmi rada, že pani Ing. Grmanová mi veľmi kvalitne a odborne pomohla pri riešení kuchynskej zostavy. Dnes už mám kuchyňu namontovanú, spotrebiče osadené a pomaly sa v nej orientujem. Je nádherná a veľmi sa z nej tešíme celá rodina.
(19. 5. 2014)

pani Ďurinová

Vážený pán riaditeľ, chceli by sme vyjadriť poďakovanie a pochvalu pracovníčke p. Vozníkovej, ktorá nás obslúžila pri nákupe tovaru s veľkou odbornosťou a na vysokej úrovni spoločenskej etikety. Rovnako ďakujeme pracovníčke p. Justovej za odbornú obsluhu a vysokú úroveň spoločenskej etikety pri vybavovaní zákazníkov.
(12. 4. 2014)

pán a pani Horňákovci

Dobrý deň prajem, spolu s manželom sme navštívili Vašu predajňu v Topoľčanoch - za účelom obhliadky a možno aj objednávky kuchyne. Sme z BA a vieme, že máte svoju pobočku aj v našom meste, no napriek tomu sme sa rozhodli, že pôjdeme až do Topoľčian. Venovala sa nám pani Zuzana Tálová. Musím jednoznačne povedať, že bola veľmi milá, šikovná, ochotná...Skrátka jej prístup na nás urobil veľký dojem. Zrejme aj preto sme kuchyňu nielen že navrhli, ale rovno aj objednali. Na takých zamestnancov môžete byť hrdí a treba ich patrične oceniť - zaslúžia si to.
(7. 3. 2014)

pán a pani Šeríkovci

Dobrý deň pán riaditeľ, v Decodome v Topoľčanoch sme si boli pozrieť vaše kuchyne a nechať si urobiť grafický návrh. Vaša pracovníčka pani Katarína Benzová sa nám príkladne venovala, priam sme až obdivovali jej ochotu a trpezlivosť. Veľmi nám pomáhala, všetko názorne ukázala, vždy presne vedela, kam nás má zaviesť a ukázať nám fyzicky tú ktorú skrinku a tak podobne. Vždy k nám veľmi milo pristupovala. Chceli by sme touto cestou vyjadriť hlbokú pochvalu p. Benzovej a povedať Vám, že je to pracovníčka na mieste a skutočne tomu rozumie. Veľmi nám pomohla a my sme Vám to nemohli nepovedať. Nech sa jej darí a taktiež aj Vašej spoločnosti.
(15. 2. 2014)

pán Svorad

Vážený pán riaditeľ! S manželkou sme sa rozhodli navštíviť Váš Dom nábytku v Topoľčanoch za účelom vizuálne sa oboznámiť s vystaveným nábytkom v kuchynskom štúdiu. Onedlho, ako sme si začali prezerať prvé kuchynské kóje sa nás ujala Vaša pracovníčka p. Ľubica Mocinecová, ktorá po vypočutí našich požiadaviek zareagovala priateľsky, s citom pre kontakt so zákazníkom a profesionálne nás oboznámila s vhodnými typmi kuchýň, s možnosťou úprav, doplnkov a variabilnosťou usporiadania. Po tejto exkurzii nám promptne zabezpečila pracovníčku p. Anetu Ďuríkovu, ktorá sa nám venovala po stránke dispozičného riešenia v nami navrhovanom priestore zvolenej kuchyne. Oceňujeme odbornosť a profesionálny prístup, ale aj ochotu a priateľské jednanie počas grafickej animácie v 3D programe tejto pracovníčky. Máme z tejto návštevy veľmi dobrý pocit, ako aj získané vedomosti a podklady, vrátane špecifikácie a ponukovej ceny, ktoré použijeme pri koncipovaní už konkrétnej objednávky kuchyne typu Elis. Sme toho názoru, že môžete byť spokojní a hrdí na uvedených zamestnancov, ktorí Vám robia takéto služby a dobré meno firmy Decodom v Topoľčanoch.
(21. 1. 2014)

pán Polčic

Vážený pán riaditeľ spoločnosti Decodom a vedúci predajne Topoľčany, moja veľká vďaka a pochvala patri Vašej zamestnankyni p. Zuzane Tálovej za jej vysokú odbornosť a nasadenosť, úžasný prístup k zákazníkovi, nekončiacu trpezlivosť a úsmev na tvári pri návrhu kuchynskej linky ESTER na predajni Topoľčany. S pocitom takejto spokojnosti a satisfakciou som zatiaľ neodchádzal zo žiadnej predajne, za čo vďačím práve úsiliu p. Zuzany Tálovej. 
(18. 12. 2013)

pán Gogola

Dobrý deň, rád by som poďakoval firme Decodom, konkrétne pani Lubici Mocinecovej za skutočne výborný predajný servis pri kúpe tapety, za ochotný, príjemný, milý a odborný prístup.
(21. 11. 2013)

pán Bulas 

Vážený pán riaditeľ, touto cestou Vám chcem vysloviť poďakovanie a pochvalu za prístup, s akým sme sa stretli vo Vašom Dome nábytku Decodom v Topoľčanoch. Pri výbere a plánovaní novej kuchyne sme sa stretli s veľkou ochotou, mimoriadnou trpezlivosťou a veľmi dobrými radami Vašich pracovníčok, konkrétne s pani Mrížovou, vedúcou predajne a pani Ďuríkovou pri navrhovaní a grafickom spracovaní návrhu. V prvých fázach plánovania a výbere nám cenné rady a pomoc poskytol aj pán Fráter. Verím, že aj Vy ste spokojný a ceníte si spolupracovníkov, ktorí šíria dobré meno Vášho podniku. S vďakou a želaním všetkého najlepšieho v osobnom aj pracovnom živote
(8. 10. 2013)

Newsletter

Odoberajte novinky mailom.

Sledujte nás

na sociálnych sieťach

Decodom

Nábytok vyrábame už niekoľko desaťročí v Topoľčanoch. Nadväzujeme na tie najlepšie nábytkárske tradície na Slovensku - s modernými technológiami výroby.

Výhody nákupu v Decodome

  • Nábytok na mieru
  • Tradícia
  • Tisíce spokojných zákazníkov

Možnosti nákupu v Decodome

Quatro logo
Visa logo
Visa electron logo
Mastercard logo
Maestro logo
Mastercard mobile logo
Diners club logo
© DECODOM, spol. s.r.o. 1999 – 2021 · Topoľčany · Obchodné podmienky

Nový účet

alebo vyplňte
Už máte účet? Prihláste sa
Registráciou používateľského účtu vyjadrujete súhlas
s podmienkami spracovania osobných údajov.