Trenčín- nová predajňa

Navštívte novú predajňu kvalitného slovenského nábytku v Trenčíne.
Nachádza v obchodnom komplexe Living Box pri OC Laugaricio.
Otváracie hodiny: Pondelok- Nedeľa: 10:00 - 20:00

Čo vás čaká v našej predajni?

Kuchyne Family- Ponúkame vám moderné kuchyne Family, v ktorých sa v dokonalej harmónii spája estetika s funkčnosťou. Dobrá kuchyňa je nielen krásna, ale aj praktická. Premyslený systém vnútorného života sa hravo postará o poriadok a podporuje tak zjednodušenie pracovných úkonov. Ak máte všetko, čo potrebujete v dosahu svojich rúk, práca beží ako po masle.


Unikátny obývačkový koncept Route- 
Hlavným princípom unikátneho interiérového konceptu Route je umožniť zákazníkovi zariadiť svoj interiér tak, aby harmonicky ladil farbou, tvarom a materiálom. Základným stavebným prvkom sa stali naše najúspešnejšie skrinky z kuchynských nábytkových modelov. Sú rokmi overené a inovujú sa podľa aktuálnych trendov a požiadaviek zákazníkov.


Obývačkové zostavy a samostatné skrinky- Pracujeme len s prvotriednymi materiálmi a vyrábame pre vás plnohodnotné obývačky. Našim cieľom je obývačka, ktorá splní vaše očakávania po dizajnovej, ale aj funkčnej stránke. Produkt, ktorý poskytne komfort pri každodennom používaní. Poprední slovenskí a európski dodávatelia materiálov, kovania a doplnkov sú pre nás najlepšími partnermi pri výrobe nábytku.


Vysnívané spálne- Po celodennom zhone v práci a po prekonaní domácich povinností si každý rád nájde oázu, v ktorej by nabral silu na ďalší deň. Spálňa je ideálnym miestom na regeneráciu a oddych. Táto miestnosť má v našom interiéri vždy privátne postavenie a preto pri jej zariaďovaní musíme brať ohľad na množstvo drobností s ohľadom na ich funkčnosť a estetický vzhľad.


Samozrejmosťou je poskytnutie profesionálnych služieb našich návrhárov. Priamo v predajni vám naplánujeme a nakreslíme vašu predstavu o novom bývaní. Tešíme sa na vašu návštevu!

Newsletter

Odoberajte novinky mailom.

Sledujte nás

na sociálnych sieťach

Decodom

Nábytok vyrábame už niekoľko desaťročí v Topoľčanoch. Nadväzujeme na tie najlepšie nábytkárske tradície na Slovensku - s modernými technológiami výroby.

Výhody nákupu v Decodome

  • Nábytok na mieru
  • Tradícia
  • Tisíce spokojných zákazníkov

Možnosti nákupu v Decodome

Quatro logo
Visa logo
Visa electron logo
Mastercard logo
Maestro logo
Mastercard mobile logo
Diners club logo
© DECODOM, spol. s.r.o. 1999 – 2021 · Topoľčany · Obchodné podmienky

Nový účet

alebo vyplňte
Už máte účet? Prihláste sa
Registráciou používateľského účtu vyjadrujete súhlas
s podmienkami spracovania osobných údajov.