Produkty

Podunajské Biskupice- nová predajňa

Kuchynské štúdio plné nápadov a kvalitného nábytku.

Nová predajňa Decodom v Podunajských Biskupiciach sa nachádza na Ulici Svornosti 41.

Na ploche 180 m2 vám ponúkneme najnovšie trendy v zariaďovaní kuchýň. Kuchyne patria medzi naše „top“ výrobky. Ich vývoju sa venuje samostatné oddelenie a vyrábame ich priamo v Topoľčanoch. Vyrábať kuchynský nábytok na mieru si vyžaduje precíznu prípravu a  následne kvalitné technické a technologické spracovanie. V súčasnosti má Decodom v ponuke 23 modelov kuchýň Decoplan v 295 farebných vyhotoveniach predných plôch. Všetky kuchyne sa vyrábajú na základe špeciálnych požiadaviek zákazníka, ktorý tak dostane originálnu kuchyňu, odzrkadľujúcu jeho individualitu. Vybrať si tú správnu je pre zákazníka veľmi príjemným zážitkom. Pre vašu lepšiu predstavivosť je grafický návrh kuchyne spracovaný v 3D programe.


Online aplikácie

Novinkou prezentovanou v predajni Podunajské Biskupice je využitie online aplikácií, ktoré zákazníkovi jednoduchým spôsobom predstavia ponuku nábytku a pomôžu pri výbere a inšpirácii. Pre deti je pripravený detský kútik.


Harmonický interiér

Komplexné riešenie kuchyne spojenej s obývačkou je možné vďaka nábytkovej sérii Route. Ponúka moderný a originálny nábytok, ktorý vás nebude v ničom obmedzovať a bude ladiť s našimi najúspešnejšími kuchyňami z programu Decoplan. Pri sérii Route si sami môžete určiť výsledné farebné prevedenie, dizajn prednej plochy či dokonca úchytku. Séria Route je vytvorená pre moderne zmýšľajúceho človeka, ktorý reaguje na podnety doby, sleduje nábytkové trendy, nebojí sa individuality a experimentov vo svojom interiéri.


Otváracie hodiny:

PO- NE 9:00- 19:00

Adresa:

Decodom
Ulica Svornosti 41
Podunajské Biskupice
821 06

Kontakt:

mopba.biskupice@decodom.sk

telefón: 0220850760, 0220850761

Vedúci predajne:

Michal Grečo