Produkty

Nový Dom nábytku Topoľčany

Srdečne vás pozývame do našej najväčšej predajni v Topoľčanoch.

Vážení zákazníci, dovoľte, aby som Vás v mene spoločnosti DECODOM, spol. s r.o. čo najsrdečnejšie pozval do nášho Domu nábytku v Topoľčanoch, ktorý je našou prvou, firemnou a hlavne najväčšou a najkomplexnejšou predajňou na Slovensku.

Po komplexnej prestavbe expozície, ktorú sme zrealizovali v jesenných mesiacoch Vám na ploche viac ako 5.000 m2 ponúkame možnosť prezrieť si náš najnovší koncept vystavenia produktov na zariadenie Vašich domácností.

Budete sa môcť inšpirovať v troch kompletne zariadených vzorových bytoch, ako aj v rozšírenom a najrozsiahlejšom štúdiu nábytku pre obývacie izby, ktoré obsahuje všetky aktuálne modely vyrábaných našou spoločnosťou, ako aj fantastické novinky roku 2015, ktoré sme vyvinuli a úspešne predstavili na jesenných výstavách v zahraničí. Vo vynovenom kuchynskom štúdiu Vás čaká viac ako 100 vystavených kuchýň a zaujímavých riešení. V novom štúdiu stolov a stoličiek nájdete taktiež množstvo elegantných a praktických noviniek. V neposlednom rade výborné riešenia nájdete aj v ostatných oddeleniach.

Teda čaká na Vás nová expozícia domyslená do najmenších detailov, plná noviniek a prekvapení, za ktorými sa vždy skrývajú vynikajúce nápady. Na všetkých nábytkových novinkách Vás nadchne láska k detailu, ktorou sú navrhované a vyrábané.

Viac informácií o Dome nábytku v Topoľčanoch.

Harmonicky zladený interiér vznikne na jednom mieste a pod jednou strechou.

Séria Manhattan vo farebnom vyhotovení biela arctic vysoký lesk a grafit.

Spálňa Cassa doplnená univerzálnym regálom Bambi.

Obývačky si môžete prispôsobiť podľa Vašich predstáv.

Oddelenie bytových doplnkov patrí k najväčším v našom regióne.

Doplnky vyberáme pre Vás od najlepších výrobcov.