Produkty

Nové expozície nábytku

Navštívte vo všetkých predajniach Decodom nové expozície nábytku plné inšpirácii a praktických nápadov.

SVETOVÉ TRENDY U VÁS DOMA

Porekadlo, že je lepšie jedenkrát vidieť ako stokrát počuť, platí pri nábytku na sto percent. Vo všetkých našich predajniach sme teraz vystavili nové modely nábytku, ktoré tento rok zbierali ocenenia na rôznych výstavách nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.Iste ich oceníte rovnako ako odborná, ale i laická verejnosť. Nové expozície odzrkadľujú našu neustálu snahu prinášať vám vždy kvalitný nábytok zohľadňujúci najnovšie trendy nielen v oblasti materiálov, ale aj technických riešení.

Ani najkrajšia fotografia vám nedokáže nahradiť pocit keď sa pohodlne usadíte do sedačky a zadívate sa na krásny kus nábytku. Naše vývojové oddelenie navrhuje nábytok, v ktorom sa snúbia požiadavky našich zákazníkov so svetovými trendami. Nábytok, ktorý si u nás vyberiete, dokáže premeniť vaše bývanie na skutočne harmonický domov.

KUCHYNE NA MIERU

Vieme aké dôležité miesto v domácnostiach má kuchyňa. Jej vývoju a výrobe sme zasvätili už desaťročia. Kladieme dôraz na precízne spracovanie materiálu, podporujeme moderné technológie vo výrobe. Pravidelnou návštevou výstav nábytku, sledujeme nové trendy a prenášame ich do našich výrobkov. Pri výbere novej kuchyne určite oceníte nielen širokú škálu štýlov a farebných vyhotovení, ale aj rôzne technické riešenia, ktoré sú v našich predajniach odprezentované. Kuchyne sú našou pýchou a chceme, aby sa stali pýchou každého nášho zákazníka.

PROFESIONÁLNE SLUŽBY

Expozície v našich predajniach tvoríme s ohľadom na požiadavky našich zákazníkov. Pri výbere vášho nového nábytku máte k dispozícii vyškolených, profesionálnych poradcov, ktorých odbornosť určite oceníte. Dokážu vám navrhnúť to najlepšie riešenie a odprezentujú vám ho v grafickom 3D programe.

NOVÉ EXPOZÍCIE NÁBYTKU

Všetky naše predajne sú ľahko dostupné a jednoducho ich nájdete. Otvorené sú denne až do večerných hodín. Tak neváhajte, tešíme sa na vašu návštevu a vychutnajte si zážitok z nakupovania.

VYBERTE SI PREDAJŇU: