Nová predajňa vo VIVO! Bratislava

Kuchynské štúdio plné dobrých nápadov a profesionálnych poradcov sa nachádza v obcodnom cenntre VIVO! Bratislava na 1. poschodí.
Otváracia doba: PO- NE: 10:00 - 20:00
Kontakt: 02 208 50 752, 0901 919 829


V kuchynskom štúdiu sme pre našich zákazíkov pripravili ponuku kuchýň Family, ktoré vám naplánujeme na mieru. Vybrať si môžete zo širokej ponuky trendových alebo drevitých farieb a na svoje si prídu aj priaznici moderného či klasického dizajnu. Kuchyne Family sú vyrobené na Slovensku vo výrobnom závode v Topoľčanoch.

Kuchyňa musí byť pekná a praktická zároveň. Preto vám ponúkame kuchyne, v ktorých sa v dokonalej harmónii spája estetika s funkčnosťou. Sofistikovaný systém vnútorného života sa hravo postará o poriadok a zabezpečí tak zjednodušenie pracovných úkonov. Ak máte všetko čo potrebujete v dosahu svojich rúk, práca beží ako po masle.

Samozrejmosťou je komplexné riešenie kuchyne a tak vám odporučíme aj najlepšie elektrospotrebiče, drezy a batérie od kvalitných svetových značiek. Pre vašu maximálnu spokojnosť a komfort vám kuchyňu privezieme a zmontujeme.


Akcia! Prvých pätnásť zákazníkov, ktorí s objednajú kuchynskú linku, dostane darček v hodnote 60€.


Bezplatné plánovanie kuchyne

Aby plánovanie vašej novej kuchyne Decodom prebehlo čo najpríjemnejšie zarezervujte si termín bezplatného stretnutia a návrhu. Stretnutie prebehne v presne dohodnutý dátum a čas, čo znamená, že nebudete musieť čakať. Po plánovaní získate cenovú ponuku a obrázok kuchyne.

Dohodnite si online plánovanie

Nový účet

alebo vyplňte
Už máte účet? Prihláste sa
Registráciou používateľského účtu vyjadrujete súhlas
s podmienkami spracovania osobných údajov.