Produkty

Nábytok a bývanie Nitra 2017

Spoznajte nábytkové novinky do každej domácnosti.

Ak ste nestihli výstavu Nábytok a bývanie v Nitre, nemusíte byť smutný. V našich predajniach pokračuje ďalej. A nie len v Nitre ale v každom meste.

Sme špecialisti na komplexné vybavenie domácností pre všetky generácie. Nábytkové novinky predstavené na výstave Nábytok a bývanie sú najideálnejšou cestou, ak si chcete zariadiť domov v jednotnom a harmonickom štýle. Vďaka našim nábytkovým sériám je to veľmi jednoduché. Zariadiť si môžete každú miestnosť vášho interiéru v rovnakom dizajne, farbe a štýle. Ku každej sérii vám pomôžeme vybrať množstvo bytových dekorácií a doplnkov. Získate tak vkusne zariadenú domácnosť s nezameniteľným štýlom a šarmom.

Výber z noviniek pre rok 2017:

Kuchyňa Lota: Zaujímavá, nie bežná farebná paleta dvierok, v kombinácii s jednoduchým štýlovým frézovaním dotvorená farebne zladenou pracovnou doskou, vytvára kuchyňu, ktorá zaujme na prvý pohľad. Vhodne zvolená úchytka tento dojem ešte podčiarkuje.


Obývačka a spálňa Elin: 
Najideálnejšou voľbou pri zariaďovaní bytu či domu, je vybrať si jednu z našich nábytkových sérií. Vďaka nábytkovým sériám si zariadite svoj domov, tak aby bol skutočne miestom pohody a harmónie. Zariadiť si môžete každú miestnosť vášho interiéru v rovnakom dizajne, farbe a štýle. Ku každej sérii vám pomôžeme vybrať množstvo bytových dekorácií a doplnkov. Získate tak vkusne zariadenú domácnosť s nezameniteľným štýlom a šarmom.


Kuchyňa Tilia 2 a obývačka Route- Tilia 2: 
Neobyčajný vzhľad dokážeme vytvoriť aj zmenou úchytky. V trendovom titánom vyhotovení úchytky dostáva kuchyňa opäť iný nádych. Kto vyžaduje dlhodobo aktuálny dizajn volí kuchyňu Tilia 2.


Kuchyňa Iris: 
Vstúpte do sveta elegancie a komfortu. Vaša kuchyňa si zaslúži maximálnu pozornosť. Špičkové materiály použité na jej dvierkach spravia z kuchyne výnimočné miesto vo vašom domove. Vysoká variabilita uspokojí naozaj každého.


Obývačka Alfonso:
 Obývačka Alfonso predstavuje najnovšie trendy v modernom nábytkovom dizajne. Kombinuje prírodný dekoru dub wotan s modernými akcentami v bielej matnej alebo čiernej matnej farbe. Vhodne použité kovové lišty na predných plochách v kombinácií s kovovou úchytkou ešte viac umocňujú dojem dobre odvedenej práce dizajnéra a vysokej kvality výroby. Chrbty vitrín sú osadené reliéfovaným povrchom s 3D štruktúrou. Pri použití doplnkového osvetlenia vo vnútri vitrín krásne vynikne optická jedinečnosť obývačky Alfonso. Samozrejmosťou je použitie nerozbitného bezpečnostného skla na predných plochách vitrín a takisto spodného výsuvu s doťahom a brzdou pri zásuvkách. Obývačku je možné poskladať do rôznych zostáv a kupovať jednotlivé skrinky aj samostatne.