Interaktívne 3D

Značka Decodom sa špecializuje na komplexné zariaďovanie domácností. Na jednom mieste si dokážete zariadiť každú miestnosť vo vašej domácnosti. Najčastejšou „dvojičkou“ v domácnosti je kuchyňa a obývačka. Práve preto vám predstavíme unikátne riešenie otvorenej dispozície- kuchyne Family a obývačky Route.


NEROZLUČNÁ DVOJICA

Kuchyne Family- pekné a praktické
Ponúkame Vám moderné kuchyne, v ktorých sa v dokonalej harmónii spája estetika s funkčnosťou. Dobrá kuchyňa je nielen krásna, ale aj praktická. Premyslený systém vnútorného života sa hravo postará o poriadok a podporuje tak zjednodušenie pracovných úkonov. Ak máte všetko čo potrebujete v dosahu svojich rúk, práca beží ako po masle.

Route- unikátny interiérový koncept
Hlavným princípom unikátneho interiérového konceptu Route je umožniť zákazníkovi zariadiť svoj interiér tak, aby harmonicky ladil farbou, tvarom a materiálom. Základným stavebným prvkom sa stali naše najúspešnejšie skrinky z kuchynských nábytkových modelov. Sú rokmi overené a inovujú sa podľa aktuálnych trendov a požiadaviek zákazníkov.

Otvorená dispozícia- žiadny problém
Najširšie využitie nájde nábytková séria Route pri zariaďovaní otvorených dispozícií kuchyne a obývačky. Stále populárnejšie prepojenie denných častí našich domovov je priam nevyhnutné zariadiť nábytkom, ktorý je dokonale zladený v každom detaile. Pre Route žiadny problém hlavne vďaka tomu, že vychádza priamo z kuchynských modelov. V praxi to znamená, že ku každej kuchyni je identický model aj do obývačky. Už žiadne kompromisy pri hľadaní ideálnej kombinácie kuchyne a obývačky, nábytková séria Route je riešenie pre každého.

Galéria návrhov:

Newsletter

Odoberajte novinky mailom.

Sledujte nás

na sociálnych sieťach

Decodom

Nábytok vyrábame už niekoľko desaťročí v Topoľčanoch. Nadväzujeme na tie najlepšie nábytkárske tradície na Slovensku - s modernými technológiami výroby.

Výhody nákupu v Decodome

  • Nábytok na mieru
  • Tradícia
  • Tisíce spokojných zákazníkov

Možnosti nákupu v Decodome

Quatro logo
Visa logo
Visa electron logo
Mastercard logo
Maestro logo
Mastercard mobile logo
Diners club logo
© DECODOM, spol. s.r.o. 1999 – 2021 · Topoľčany · Obchodné podmienky

Nový účet

alebo vyplňte
Už máte účet? Prihláste sa
Registráciou používateľského účtu vyjadrujete súhlas
s podmienkami spracovania osobných údajov.