Produkty

Harmonické bývanie

Vážení zákazníci,

ceníme si vašu dôveru, ktorú nám dennodenne prejavujete, keď si naším nábytkom zariaďujete svoj domov.
Veríme, že spolu s vami tvoríme rodinu, ktorej chceme podať pomocnú ruku a sprostredkovať dobré rady pri dôležitých rozhodnutiach, ku ktorým výber nábytku určite patrí. Vaša spokojnosť, o ktorej nás informujete nielen krátko po kúpe, ale často aj po dlhých rokoch používania kuchynskej linky, obývacieho programu alebo len jednej skrinky, nás presviedča o zmysluplnosti našej práce.

Preto som veľmi rád, že vám v mene všetkých zamestnancov spoločnosti Decodom môžem predstaviť náš nový katalóg Harmonické bývanie. Pri jeho tvorbe stáli špičkoví dizajnéri a skúsení inžinieri, ktorí do posledných detailov premysleli nové modely nábytku tak, aby boli nielen funkčné, ale zároveň spĺňali tie najvyššie estetické nároky.
Tento rok sme sa zamerali práve na dizajn, ktorý prispieva k pocitu harmonickej domácnosti. Viaceré naše modely charakterizujú jednoduché oblé tvary a jemné frézovanie dvierok, ktoré si v predchádzajúcich rokoch získali priazeň mnohých z vás. V ponuke aj naďalej zostávajú obľúbené nábytkové série ako Tirol, Elin, Bana a Spa, ktoré oslovili aj odbornú verejnosť a získali viaceré ocenenia na výstavách nábytku.

Značka Decodom nadväzuje na viac ako storočnú tradíciu výroby nábytku v Topoľčanoch. Dlhodobo sa špecializuje na komplexné zariaďovanie interiérov a je zárukou bohatej ponuky nábytku a kvalitných služieb. Na jednom mieste si môžete zariadiť každú miestnosť svojej domácnosti. Pri výbere nábytku vám poradí náš profesionálny personál, s pomocou ktorého sa z vášho sna o novom domove stane skutočnosť. 

Domov, ktorý dýcha rodinnou pohodou, je zárukou šťastia a zmysluplného života. Sme veľmi radi, že aj my môžeme byť súčasťou vášho Harmonického bývania.