Produkty

Harmonické bývanie

Nový katalóg "Harmonické bývanie"s výberom nábytku pre váš domov.

Vážení zákazníci,

počas celého roka sa s vami stretávame v našich domoch nábytku a pozorne počúvame vaše príbehy.  Teší nás, že na konci každého príbehu je pekne a vkusne zariadený interiér, v ktorom sa cítite príjemne a nazývate ho svojim domovom. Pre tých, ktorí ešte nie sú na konci príbehu, ponúkame inšpiráciu, ako si svoj domov vytvoriť pomocou značky Decodom.

Katalóg nábytku vám jednoducho a prehľadne ukáže ako si zariadiť Harmonické bývanie. Prezentované nábytkové modely patria k aktuálnym novinkám, ale nájdete medzi nimi aj stálice, ktoré sú trvalo obľúbené u našich verných zákazníkov. Kvalita je pre nás prvoradé kritérium pri výrobe. Investujeme do nových technológií a nábytok vyrábame len z prvotriednych materiálov. Ako jediný na Slovensku používame laserové opracovanie nábytkových hrán.

Sme špecialisti na komplexné vybavenie domácností pre všetky generácie. Najideálnejšou voľbou pri zariaďovaní bytu či domu, je vybrať si jednu z našich nábytkových sérií. Vďaka nábytkovým sériám si zariadite svoj domov, tak aby bol skutočne miestom pohody a harmónie. Zariadiť si môžete každú miestnosť vášho interiéru v rovnakom dizajne, farbe a štýle. Ku každej sérii vám pomôžeme vybrať množstvo bytových dekorácií a doplnkov. Získate tak vkusne zariadenú domácnosť s nezameniteľným štýlom a šarmom.

S jednotlivými nábytkovými sériami vás zoznámia naši dizajnéri a produktoví či výrobní manažéri. Ich skúsenosti získané dlhými rokmi praxe a mnohými návštevami výstav, sú pre vás zárukou, že vaša domácnosť bude jedinečná a bude plne zodpovedať vašim snom.

Aby ste na realizáciu svojho nového interiéru nemuseli dlho čakať, množstvo nábytku už máme pripraveného v sklade. Po ukončení výrobných prác na vašich individuálnych požiadavkách, môžete využiť naše profesionálne služby.

Radi sa budeme s vami stretávať v našich domoch nábytku a i naďalej počúvať vaše príbehy. Prajeme vám veľa nápadov a inšpirácie, pri ktorých si za spoľahlivého partnera zvolíte spoločnosť Decodom. 

 

Pozrieť katalóg online: