Produkty

Dôležitý oznam

Všetky predajne Decodom sú otvorené a naďalej ponúkajú kompletné služby. Prichádzajúcich zákazníkov prosíme o dodržiavanie aktuálnych nariadení.
Pre zákazníkov, ktorých nie je možné obslúžiť v predajni, máme mnoho spôsobov ako nakupovať bez toho by museli opustiť svoj domov.

Nakupovať pohodlne a bezpečne môžete v našom eshope www.decodom.sk.
Pri online nákupoch vám poradíme na telefónnych číslach 038/ 53 63 827 a 038/ 53 63 851 alebo nám napíšte na poradenstvo@decodom.sk.
Aktuálny stav vašich objednávok zistíte na 0800 300 333.

Vždy dostupné informácie
Počas bežných otváracích hodín predajní nám môžete zavolať, alebo kedykoľvek napísať e-mail. V každej predajni, bude vždy poradca, ktorý vám odpovie na otázky ohľadom stavu objednávky alebo vám pomôže s vytvorením novej objednávky.

Máte rozplánovanú kuchyňu a nemôžete ísť podpísať zmluvu do predajne? 
Nevadí, zašleme vám ju mailom, vy ju podpíšete, oskenujete a pošlete nám ju späť. Vybavené.

Máte dohodnutý termín montáže, zamerania alebo dopravy?
Môžete byť bez obáv. Všetky služby budú splnené tak ste si dohodli. Samozrejme za dodržania všetkých hygienických odporúčaní. Chránime vás. Termín dopravy si dohodnete na telefónnom čísle 0800 300 333.

Potrebujete kuchyňu? Vieme Vám ju naplánovať aj online.
Pomocou zdieľanej obrazovky spolu s predajcom zadefinujete rozmery, vaše požiadavky, pomocou Konfigurátora farieb sa dohodnete na vzhľade kuchyne, úchytiek a pracovnej dosky. Potom s vami predajca v 3D programe nakreslí kuchyňu na mieru. Pokiaľ nie ste fanúšik online prenosov, dohovoríme sa jednoducho cez telefón a email. Dôležité je, že tu pre vás budeme stále.
Teraz to zaujímavé– so vzorkami kuchynských dosiek, dvierok a úchytiek príde náš kolega priamo k vám domov a presne zameria váš priestor. Táto služba je spoplatnená ale v prípade objednania kuchyne sa odrátava z ceny. Platba je zrealizovaná u vás po príchode kolegu- zameriavača.

Objednajte si Online plánovanie kuchyne

Sme tu s vami a budeme i naďalej robiť váš domov tým pravým domovom. Ďakujeme za dôveru.

Tím DECODOM