Dokáže toto aj vaša kuchyňa?

Výber kuchýň ovplyvňujú trendy aj doba, v ktorej žijeme. Tak napríklad v 80. rokoch bola najviac trendy  kuchyňa Carmen z našej fabriky. Dôvodom bola nielen jej odvážna farba, ale hlavne trvácnosť, nakoľko sa pri nej používala špeciálna technológia.

Rok 2021 je dobou inovácií a moderné domácnosti si vyžadujú SMART technológie, ktoré sú trendy už pre každú oblasť nášho života. V Decodome sme sa preto rozhodli podporovať  smart technológie v oblasti kuchýň. Aktuálne ponúkame technológie SERVO-DRIVE, vďaka ktorým sa skrinka či zásuvka otvorí sama.  Okrem praktickej stránky, ako napríklad otvorenie smetného koša s rukami plnými odpadkov bez zašpinenia dvierok, prinášajú tieto technológie aj ďalšie výhody, či už dizajnového alebo funkčného charakteru. 

Systém funguje veľmi jednoducho. Stačí jemne zatlačiť na dvierka a servomotor ich otvorí  a po ďalšom jednoduchom stlačení integrovaného ovládača skrinky bezhlučne zavrie. V prípade zásuvky,  napríklad so zabudovaným smetným košom, stačí podložiť nohu pod dvierka a senzor ich ihneď otvorí.  Dvierka sa dajú otvoriť samozrejme aj manuálne pre prípad výpadku elektriny. Rovnaký princíp otvárania funguje aj na zabudovaných chladničkách.  Pri nich je zaujímavou technickou vychytávkou je aj bezpečnostná poistka, ktorá sa v prípade otvorenia  do niekoľkých sekúnd sama zatvorí. 

Do pracovných dosiek kuchýň montujeme elektrické zásuvky nielen na 220V, ale už moderné  12 V pre usb, napríklad na nabíjanie telefónov či iných elektronických prístrojov.

Dôležitou súčasťou kuchýň sú aj svietidlá.  V rámci našich moderných kuchýň odporúčame LED - technológie s nastaviteľnou intenzitou svietivosti.

Kuchyne dnes nie sú len miestom varenia, ale často výkladnou skriňou domácností, obzvlášť ak sú prepojené s obývačkami,  a preto je dôležité mať v nich poriadok a možnosť veci ukryť. Priestor v mestských bytoch však nebýva veľký, preto ako ďalšiu vychytávku a inováciu ponúkame XL kuchyne s väčším úložným priestorom bez zabratia väčšej plochy a skrinky až po strop.  Práve pri nich oceníte najviac elektrické otváranie a zatváranie.  

A keďže platí, radšej raz vidieť ako stokrát počuť, pozrite si video z jednej našej kuchyne Decodom, ako to funguje: 

 

Newsletter

Odoberajte novinky mailom.

Sledujte nás

na sociálnych sieťach

Decodom

Nábytok vyrábame už niekoľko desaťročí v Topoľčanoch. Nadväzujeme na tie najlepšie nábytkárske tradície na Slovensku - s modernými technológiami výroby.

Výhody nákupu v Decodome

  • Nábytok na mieru
  • Tradícia
  • Tisíce spokojných zákazníkov

Možnosti nákupu v Decodome

Quatro logo
Visa logo
Visa electron logo
Mastercard logo
Maestro logo
Mastercard mobile logo
Diners club logo
© DECODOM, spol. s.r.o. 1999 – 2021 · Topoľčany · Obchodné podmienky

Nový účet

alebo vyplňte
Už máte účet? Prihláste sa
Registráciou používateľského účtu vyjadrujete súhlas
s podmienkami spracovania osobných údajov.