Decodom Slovenský výrobca nábytku
SK
BEZPLATNÁ INFOLINKA
0800 300 333
SAEC - Bezpečný nákup Loading...
Newsletter
Newsletter
Niektoré akcie trvajú
len pár dní!

Nezmeškajte ich, odoberajte novinky mailom.

Trenčín

Loading...

Vitajte v dome nábytku DECODOM Trenčín, ktorý sa nachádza v nákupnom centre STORELAND Predajňa nábytku s komplexnou ponukou celého sortimentu od kuchýň, stoličkového štúdia, obývačiek, čalúneného nábytku, spální, kancelárií ako aj študentského nábytku a ostatného nábytku, matracov a spotrebičov. Kuchynské štúdio, ktoré je súčasťou predajne je známe nielen v Trenčíne, ale aj v širokom okolí. Jeho súčasťou je aj prezentácia vnútorného vybavenia kuchynského nábytku ako v jedinej predajni s nábytkom v regióne.

Vďaka spolupráci so SIKO KÚPEĽNE, ako v jedinej predajni nábytku v regióne, majú zákazníci DECODOMU možnosť kúpy produktov pre zariadenie kúpeľní vo zvýhodnených cenách. Taktiež ako jediná predajňa nábytku v regióne prezentuje riešenie pre miestne panelové byty, ako aj riešenia pre apartmánové bývanie. Výhodná poloha v blízkosti predajní s domácim náradím, potravinami, elektrom ako aj benzínovou pumpou vytvára predpoklad pre nákup na jednom mieste.

Otváracie hodiny

PO - NE: 9:00 - 19:00

Infopult

(032) 3260 410, 18

E-mail

moptn@decodom.sk

Adresa

Ku Štvrtiam 7029
911 01 Trenčín

ako sa k nám dostanetearrow

Bc. Jaroslava Dugová

Vedúci domu nábytku

Tel.: (032) 3260 411 E-mail: moptn@decodom.sk

Služby predajne

Spokojní zákazníci

Zobraziť všetky

pani Gerschdorfova

Dobrý deň pán riaditeľ, píšem Vám lebo chcem pochváliť Váš neuveriteľne milí personál v predajni Decodomu v Trenčíne. Žijem v Taliansku už skoro 10 rokov vydala som sa tu a teraz momentálne dokončujeme dom. Videla som váš katalóg Decodomu na internete ale mi ho pravdu povediac... viac

pani Rachlerova

Chcem sa poďakovať a vyzdvihnúť profesionálnu prácu, odbornosť a šikovnosť pani Srňankovej, pracovníčky Decodom Trenčín, pri plánovaní našej komplikovanej kuchyne.

Ako sa k nám dostanete?

Autobus: číslo 1,11,22,23.

Osobná doprava: veľké parkovisko zadarmo.